fot. StarLadder

Virtus.pro, Kinguin i PRIDE wśród uczestników 27. sezonu ESEA Premier

Już niebawem rozpocznie się 27. sezon ESEA Premier. Tym razem w akcji będziemy oglądać trzy polskie drużyny: Virtus.pro, Team Kinguin i PRIDE.

Zdecydowana większość formacji miejsce w nadchodzącej edycji zmagań zapewniła sobie zajmując odpowiednie lokaty w poprzedniej odsłonie. Nie inaczej było w przypadku Virtus.pro, Kinguin i PRIDE. Formacja Filipa „NEO” Kubskiego rywalizowała nawet w play-offach, podczas gdy Pingwiny, które aktualnie oprócz Polaków w podstawowym składzie mają także dwóch Portugalczyków, i Orły zajęły odpowiednio 11. i 12. pozycje. Nie można również zapominać o Pawle „innocencie” Mocku, którego Sprout również weźmie udział w zmaganiach.

ESEA Premier Season 27 wystartuje za 3 dni, czyli 16 stycznia. Udział europejskich w rozgrywkach weźmie 26 zespołów, spośród których na ten moment znamy 24. Dwa ostatnie pochodzić będą z turnieju barażowego o udział w ESL Pro League Season 7. Aktualna lista uczestników przedstawia się następująco:

Virtus.pro DIVIZON Fragsters bennans golfklubb
Team Singularity Movistar Riders SuperJymy Sprout Esports
Team aAa Asterion Gambit Esports Stifmeister
ALTERNATE aTTaX Nemiga Gaming PRIDE Windigo Gaming
Red Reserve Team Spirit Nexus Gaming EnVyUs Academy
Snabbabrillor North Academy Team Kinguin BIG

Listę uczestników północnoamerykańskich i australijskich zmagań odbywających się w ramach ESEA Premier Season 27 możecie znaleźć tutaj.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ELEAGUE Major: Sprout Esports vs Cloud9 - statystyki graczy

Cloud9 nie dało najmniejszych szans Sprout Esports w drugim meczu na ELEAGUE Major Boston 2018. Ekipa Pawła "innocenta" Mocka zdołała zdobyć jedynie p...