fot. StarLadder

ELEAGUE Major: Bolesna wpadka FaZe. Vega z pewnym zwycięstwem

Takiego obrotu spraw zapewne spodziewało się niewielu. FaZe Clan okazało się słabsze od Vega Squadron w swoim drugim meczu na ELEAGUE Major Boston 2018.

FaZe Clan 6 : 16 Vega Squadron
(ELEAGUE Major 2018 – 2. runda)
6 3 Inferno 12 16
3 4

Zawodnicy Vega Squadron rozpoczęli starcie na Inferno po uznawanej za łatwiejszą stronie antyterrorystów. Taka okazja nie mogła im przejść koło nosa – dzięki wygranej pistoletówce zapewnili sobie solidną przewagę nad rywalami. Zaskoczone FaZe zdobyło pierwszy punkt dopiero w siódmej rundzie spotkania. Pomimo drobnej przerwy w zdobywaniu kolejnych oczek rosyjski zespół nie przestawał dominować. Jednostronna połowa zakończyła się wynikiem 12:3.

FaZe wygrało w rundzie pistoletowej po stronie antyterrorystów, jednak jR i spółka błyskawicznie wręcz skontrowali. Wybici z rytmu podopieczni RobbaNa musieli uznać wyższość swoich rywali. Vega Squadron niespodziewanie wygrał starcie na Inferno 16:6.

W ostatnim meczu drugiego dnia zmagań Misfits zmierzy się z G2 Esports.  Polskojęzyczna transmisja z tego spotkanai dostępna będzie na kanale GamerTV na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro, Kinguin i PRIDE wśród uczestników 27. sezonu ESEA Premier

Już niebawem rozpocznie się 27. sezon ESEA Premier. Tym razem w akcji będziemy oglądać trzy polskie drużyny: Virtus.pro, Team Kinguin i PRIDE. Zdecyd...