fot. Turner Sports/ELEAGUE

Znamy godzinową rozpiskę ELEAGUE Major. Virtusi zagrają z QBF o 17:15

Na dwa dni przed startem kolejnego etapu ELEAGUE Major Boston 2018 poznaliśmy dokładną rozpiskę godzinową poszczególnych spotkań. Dzięki temu wiemy też o której swoją rywalizację w ramach amerykańskiej imprezy zainaugurują reprezentanci Virtus.pro.

Przypomnijmy, że Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka w pierwszej rundzie zawodów zmierzą się z Quantum Bellator Fire, które awans do fazy nowych legend zapewniło sobie dopiero po pięciu rozegranych meczach. Skład z Europy Wschodniej zdołał w tym czasie ograć Flash Gaming, Team EnVyUs oraz AVANGAR, jednocześnie uznając wyższość Natus Vincere i FaZe Clanu. Teraz przed QBF starcie z Virtusami, które rozpocznie się o godzinie 17:15 polskiego czasu.

Pierwszy dzień zainaugurują North i Vega Squadron, które na serwerze pojawią się już o 16:00. Na koniec, 45 minut po północy, czeka nas natomiast pojedynek głównego faworyta całego Majora, czyli SK Gaming. Rywalem Brazylijczyków będzie turecka formacja Space Soldiers. W międzyczasie czekają nas także wschodnioeuropejskie derby, podczas których broniące tytułu Gambit Esports stanie naprzeciwko trawionego problemami Na`Vi. To spotkanie już o 23:30.

Dokładna rozpiska pierwszej rundy prezentuje się następująco:

19 stycznia
16:00 North vs Vega Squadron TBD
17:15 Virtus.pro vs Quantum Bellator Fire TBD
18:30 BIG vs Team Liquid TBD
19:45 Fnatic vs FaZe Clan TBD
21:00 Astralis vs mousesports TBD
22:15 Cloud9 vs G2 Esports TBD
23:30 Gambit Esports vs Natus Vincere TBD
20 stycznia
00:45 SK Gaming vs Space Soldiers TBD

Polskojęzyczna transmisja ze wszystkich powyższych spotkań dostępna będzie za pośrednictwem oficjalnego kanału GamerTV na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem. Po więcej informacji na temat ELEAGUE Major Boston 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najważniejsze transfery 2017 roku, cz. 1

Nie ma się co oszukiwać – sport czy esport to nie tylko emocje związane z wynikami spotkań czy też rozstrzygnięciami na turniejach. To także ekscytacj...