Grzegorz Łatka redaktorem naczelnym Cybersport.pl

Kiedy w marcu 2009 roku dołączałem do Cybersport.pl, nie spodziewałem się, że kilka lat później będę redaktorem naczelnym tego portalu. Kiedy w lutym 2014 roku zostawałem redaktorem naczelnym, nie spodziewałem się, że po kilku latach serwis będzie odwiedzać aż tyle osób. Dziś śmiało mogę napisać, że całą ekipą wykonaliśmy kawał świetnej roboty i nasz portal jest najlepszym źródłem informacji w Polsce, pozostając najbardziej profesjonalnym i dostarczającym jedne z najciekawszych treści.

Po czterech latach ustępuję ze stanowiska redaktora naczelnego, skupiając się głównie na pracy PR Managera ESL Polska. Tym samym szefem redakcji zostaje naturalny następca, Grzegorz Łatka, który w Cybersport.pl pracuje od połowy 2013 roku.

Jestem pewny, że Grzesiek poprowadzi portal w jeszcze lepszą stronę i razem z całą ekipą dostarczą nam wszystkim świetnych treści. Z mojej strony mogę tylko podziękować za wspólne cztery lata na stanowisku naczelnego, jednocześnie życząc powodzenia mojemu następcy!

Paweł Książek

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
LCL 2018

LCL 2018 startuje 10 lutego. Zmiany w strukturze rozgrywek

Sezon 2018 w League of Legends zaczął się na dobre. Gracze mogą już walczyć o jak najwyższą pozycję w kolejkach rankingowych, zaś profesjonaliści w ró...