fot. ESL/Bart Oerbekke

repo kolejnym zawodnikiem Pompa Teamu

Poznaliśmy kolejnego gracza nowej drużyny Counter-Strike: Global Offensive, która reprezentowała będzie barwy Pompa Teamu. Członkiem zespołu został Karol „repo” Cybulski, który będzie jednocześnie jego prowadzącym.

W przypadku repo można mówić o naprawdę sporym doświadczeniu. 20-latek w przeszłości reprezentował chociażby barwy ESC Gaming, Teamu AGG czy Vexed Gaming. W 2017 rok wszedł jako zawodnik PRIDE, następnie przeszedł do PACT, a jeszcze później zasilił szeregi Izako Boars. Z ostatnią z wymienionych drużyn zdobył chociażby miejsce w najlepszej czwórce 14. sezonu ESL Mistrzostw Polski i pierwszą lokatę w Lordi’s Game Cup, a od sierpnia oficjalnie nie miał przynależności klubowej.

Teraz repo będzie miał kolejną okazję do udowodnienia swojej wartości. Cybulski dołącza do zupełnie nowej drużyny, o której mówi się, że może „namieszać” na polskiej scenie. Nazwiska i nicki faktycznie robią wrażenie, ale o tym, czy nowy skład Pompy faktycznie będzie tak dobrze sobie radził przekonamy się dopiero za jakiś czas.

Skład Pompa Teamu na tę chwilę przedstawia się następująco:

  • Kuba „Markoś” Markowski
  • Marcin „LTN” Krzemiński
  • Bartosz „Hyper” Wolny
  • Karol „repo” Cybulski
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Grzegorz Łatka redaktorem naczelnym Cybersport.pl

Kiedy w marcu 2009 roku dołączałem do Cybersport.pl, nie spodziewałem się, że kilka lat później będę redaktorem naczelnym tego portalu. Kiedy w lutym...