fot. ESL/Helena Kristiansson

Znamy pełną listę uczestników cs_summit 2. Heroic zastępuje mousesports

Po kilku dniach przerwy organizatorzy cs_summit 2 powrócili do nas z kolejnym ogłoszeniem, przedstawiając drugą czwórkę uczestników zbliżających się lutowych zawodów. Jednocześnie na liście doszło do drobnej korekty, gdyż z rywalizacji wycofało się mousesports, które zostało zastąpione przez Heroic.

Na zaproszenia, zdaniem The Summit, zasłużyły tym razem takie formacje, jak Ninjas in Pyjamas, OpTic Gaming, Team Liquid oraz Vega Squadron. Warto zaznaczyć, że dwie ostatnie formacje możemy obecnie oglądać na ELEAGUE Major Boston 2018, gdzie udało im się awansować do fazy nowych legend. NiP i OpTic nie miały tyle szczęścia i na turniej w ogóle nie awansowały, ale nadal posiadają w swoich składach wiele uznanych nazwisk, które w każdym momencie mogą przesądzić o losach rywalizacji.

Jednocześnie poinformowano, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom w Los Angeles nie pojawi się mousesports, które awans zapewniło sobie wygrywając LOOT.BET Cup 2. Popularne Myszy z gry na zawodach wyeliminowały, jak możemy wyczytać w oficjalnym komunikacie, „problemy natury osobistej”. Zamiast podopiecznych Sergeya „lmbta” Bezhanova zobaczymy za to Heroic, które kilka tygodni temu przegrało z nimi w finale wspomnianych rozgrywek sygnowanych przez LOOT.BET.

Pełna lista uczestników prezentuje się następująco:

Cloud9 Team Liquid Heroic Ninjas in Pyjamas
North OpTic Gaming SK Gaming Vega Squadron

cs_summit 2 odbędzie się między 8 a 11 lutego w Summit House w Los Angeles. Podczas imprezy osiem drużyn powalczy o łączną pulę nagród w wysokości 150 tysięcy dolarów. Wywalczonego w kwietniu ubiegłego roku tytułu mistrzowskiego bronić będzie SK Gaming.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FaZe Clan pierwszym zaproszonym na PUBG Invitational w Katowicach

Poznaliśmy pierwszą drużynę, która na pewno wystąpi podczas PUBG Invitational at IEM Katowice. Okazał się nią występujący na co dzień w Stanach Zjedno...