fot. ESL

PRIDE zastąpi AGO podczas Legends Cup w USA

Kilka tygodni temu AGO Gaming zapewniło sobie wyjazd na lanowe zawody Legends Cup, które odbędą się już w połowie lutego w Santa Ana. Jak się jednak okazuje, wicemistrzów Polski nie zobaczymy wcale za oceanem, gdyż zdecydowali się oni zrezygnować ze swojego miejsca.

Powód takiej decyzji włodarzy organizacji jest prosty – napięty terminarz. Drużyna dopiero niedawno powróciła ze Stanów Zjednoczonych po udanym i zakończonym triumfem występie na ESEA Global Challenge. W perspektywie ma ona natomiast start w kolejnej edycji ESL Pro League, toteż nie ma się co dziwić, że woli się ona skupić na należytym przygotowaniu do rozgrywek.

Miejsce Damian „Furlana” Kisłowskiego i jego kolegów zajmie inna polska formacja, PRIDE, która w walce o awans na LC poległa dopiero w wielkim finale europejskich eliminacji. Co ciekawe, zespół spod znaku Orła do USA uda się wraz z przesuniętym niedawno do akademii Maciejem „Luzem” Bugajem, gdyż nadal nie znaleziono jego następcy. Tego powinniśmy poznać dopiero po zakończeniu zawodów.

W tej sytuacji lista uczestników prezentuje się następująco:

5Power Club Etherian E-Sports PRIDE Swole Patrol

Lanowe finały Legends Cup rozpoczną się 11 lutego w EsportArena w Santa Ana. Łączna pula nagród rozgrywanych na zachodnim wybrzeżu zawodów to 25 tysięcy dolarów, z czego zwycięzcy wielkiego finału zgarną 10 tysięcy.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

RES Gaming przejmuje skład Dynasty, potter dołącza do drużyny

Zaledwie pół roku trwała współpraca żeńskiego składu CS:GO z organizacją Dynasty Gaming. Dziś dwie Szwedzki oraz dwie Rosjanki oficjalnie zmieniły bar...