fot. fb.com/exhiee

Pompa Team odkrywa karty, exhie dołącza do drużyny jako ostatni

Trochę to trwało, ale wreszcie poznaliśmy pełny pięcioosobowy skład Pompa Teamu. Dziś włodarze organizacji ujawnili nam nazwisko ostatniego gracza, którym okazał się Tomasz „exhie” Tuszko. Młody zawodnik od pewnego czasu pozostawał bezrobotny i będzie to dla niego powrót na profesjonalną scenę.

17-latek jeszcze do niedawna reprezentował barwy tomorrow.gg, wraz z którym dotarł do wielkiego finału 2. sezonu Pucharu Polski Cybersport. Krótko po tym sukcesie rozstał się jednak z organizacją i od tego czasu okazyjne można go było oglądać w ekipach, takich jak PACT czy BYNIE, oraz podczas tryoutów do akademii PRIDE. W przeszłości był on także częścią znanego i lubianego miksu smiechawahehe.

Tym samym nowy skład Pompa Teamu został już w pełni zaprezentowany. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie znalazł się w nim Szymon „JaKu” Maciąg, czyli kolega exhiego z czasów wspólnej gry w t.gg. Ekipa w nowej formie miała okazję zadebiutować już wczoraj, ale nie będzie raczej wspominać tego najlepiej, gdyż odpadła już 1/8 finału pierwszych polskich eliminacji do V4 Future Sports Festival.

W tej sytuacji skład Pompa Teamu prezentuje się następująco:

  • Kuba „Markoś” Markowski
  • Marcin „LTN” Krzemiński
  • Bartosz „Hyper” Wolny
  • Karol „repo” Cybulski
  • Tomasz „exhie” Tuszko
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PRIDE zastąpi AGO podczas Legends Cup w USA

Kilka tygodni temu AGO Gaming zapewniło sobie wyjazd na lanowe zawody Legends Cup, które odbędą się już w połowie lutego w Santa Ana. Jak się jednak o...