fot. ESL

Lunatic-Hai wycofuje się z Overwatch

Jedna z najbardziej utytułowanych organizacji w historii Overwatcha, Lunatic-Hai, postanowiła wycofać się z dalszego wspierania produkcji Blizzarda. Decyzja ta nie jest niczym dziwnym, a jej oczywistą przyczyną jest Overwatch League oraz wszystkie jej następstwa.

LH to dwukrotny triumfator OGN Overwatch APEX, najbardziej prestiżowych zawodów na całej scenie. Ostatnio jednak organizacji nie wiodło się najlepiej. Najpierw przyszedł rozczarowujący występ podczas 4. sezonu APEX, gdy obrońcy tytułu odpadli już w drugiej fazie grupowej. Kilka dni później okazało się, że koreańscy włodarze zmuszeni zostali do rozstania z całym swoim mistrzowskim składem, który obecnie występuje w OWL pod nazwą Seoul Dynasty.

Lunatic-Hai próbowało jeszcze ratować sytuację, przekształcając skład rezerwowy w pierwszą drużynę, ale koniec końców i tak nic to nie zmieniło. Niedawne Nexus Cup 2017 pokazało, że młodzi Koreańczycy nie będą w stanie nawiązać do sukcesów swoich poprzedników, zaś decyzja OGN o rezygnacji z organizowania kolejnych edycji APEX ostatecznie zaważyła na tym, że kontynuowanie tego projektu nie ma już sensu.

Wszyscy zawodnicy, którzy dotychczas reprezentowali barwy zespołu, otrzymają odpowiednią pomoc przy poszukiwaniu nowych pracodawców. Ostatni skład Lunatic-Hai prezentował się następująco:

  • Seung-Joon „Whoru” Lee
  • Do-hyeon „DoHyeon” Kim
  • Joon-hwan „Guardian” Cho
  • Kyung-ho „Alarm” Kim
  • Yeon-kwan „Nenne” Jeong
  • Woo-yeon „Sowhat” Bong
  • Ho-jin „iDK” Park
Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ELEAGUE Major: Virtus.pro vs Quantum Bellator Fire – statystyki graczy

Fatalny początek ELEAGUE Major Boston 2018 dla Virtus.pro. Polska formacja została dosłownie rozgromiona przez teoretycznie niżej notowane Quantum Bel...