fot. ESL/Bart Oerbekke

ELEAGUE Major: Liquid z łatwością pokonuje BIG i inkasuje pierwsze zwycięstwo

Team Liquid pokonał BIG w swoim pierwszym meczu na ELEAGUE Major Boston 2018. Formacja zza oceanu potrzebuje jeszcze dwóch zwycięstw, by zapewnić sobie awans do fazy pucharowej rozgrywek.

BIG 5 : 16 Team Liquid

(ELEAGUE Major 2018 – 1. runda)
5 4 Inferno 11 16
1 5

Zaczynające po stronie antyterrorystów Liquid zdominowało początek spotkania na Inferno. Formacja z Niemiec przełamała zwycięską passę swoich rywali dopiero w siódmej rundzie pojedynku, jednak inicjatywa wciąż była w rękach ekipy Wiltona „zewsa” Prado. Jednostronna pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4 na korzyść zespołu zza oceanu.

BIG nie zdołało nawiązać kontaktu tuż po zmianie stron, a to oznaczało, że kolejne punkty wpadły na konto wygrywającego Teamu Liquid. EliGE i jego koledzy dokończyli dzieła zniszczenia i pewnie triumfowali na Inferno. Inauguracyjny pojedynek obu drużyn zakończył się wynikiem 16:5.

Już wkrótce rozpocznie się spotkanie pomiędzy Fnatic a FaZe Clanem. Polskojęzyczna transmisja z tego spotkania dostępna będzie na kanale GamerTV na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Lunatic-Hai wycofuje się z Overwatch

Jedna z najbardziej utytułowanych organizacji w historii Overwatcha, Lunatic-Hai, postanowiła wycofać się z dalszego wspierania produkcji Blizzarda. D...