fot. PANTHERS Gaming

Dwóch Polaków w PANTHERS. OKOLICIOUZ dołącza do mantuu

Niemiecka organizacja PANTHERS Gaming ogłosiła dziś skład swojej dywizji CS:GO, który będzie reprezentował jej barwy w pierwszych miesiącach 2018 roku. Polskich kibiców zapewne zainteresuje najbardziej fakt, że w ekipie tej znalazło się miejsce aż dla dwóch naszych rodaków, z czego jeden oficjalnie dołączył do zespołu dopiero teraz.

Mowa tutaj o Michale „OKOLICIOUZIE” Głowatym, który jest drugim obok Bernardusa „Bernarda” Stornebrinka zimowym nabytkiem. 20-latek już w przeszłości występował pod banderą kilku formacji z Niemiec, w tym m.in. w DIVIZON, wraz z którym odnosił największe sukcesy. Niedawno mogliśmy go także oglądać w 2. sezonie Pucharu Polski Cybersport, gdzie grał w miksowym zespole XXTBAXX.

Polak i Holender zajmą miejsca pożegnanych jeszcze w grudniu Filipa „Tedderzy’ego” Leksjö oraz Jona „JDC” de Castro. Jednocześnie w drużynie pozostał drugi z naszych rodaków Mateusz „mantuu” Wilczewski, który związany jest z PANTHERS od maja ubiegłego roku. W tym czasie pojawił się z nią m.in. na niedawnym ESL Clash of Nations 2017, gdzie jego ekipa odpadła w półfinale.

W tej sytuacji skład PANTHERS Gaming prezentuje się następująco:

  • Dustin „DuDe” Großmann
  • Mateusz „mantuu” Wilczewski
  • Fabian „HighKitty” Schultze
  • Bernardus „Bernard” Stornebrink
  • Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

SicK i ryx nowymi zawodnikami Rogue

Rogue przystąpi do 7. sezonu ESL Pro League znacząco wzmocnione. Do składu tejże ekipy, jak potwierdzono w sobotę, dołączyło dwóch doświadczonych i je...