fot. Turner Sports/ELEAGUE

ELEAGUE Major: Derby Danii na korzyść Astralis

Duńskie derby były ostatnim meczem, jaki rozegrano podczas drugiego dnia fazy nowych legend ELEAGUE Major Boston 2018. Z ostatecznego wyniku tego pojedynku mogą się cieszyć zawodnicy Astralis.

Astralis 16 : 14 North

(ELEAGUE Major 2018 – 2. runda)
16 4 Train 11 14
12 3

Na początku duńskie drużyny toczyły dość zacięty pojedynek. To North wygrało rundę pistoletową i dwie kolejne, ale niedługo później Astralis zaczęło odrabiać straty, skutecznie broniąc się przed atakami swoich krajan. Defensywa zawodników spod znaku czerwonej gwiazdy słabła jednak z rundy na rundę, co niekorzystnie wpływało również na ich ekonomię. North praktycznie w każdym aspekcie gry było lepsze od Astralis, co również odzwierciedlał wynik pierwszej części meczu: 11:4.

Porażka w pistoletówce mogła być gwoździem do trumny Astralis, ale dev1ce i jego koledzy otrząsnęli się po niej i zdołali ugrać force’a. Nadzieja na comeback w mistrzach ELEAGUE Major 2017 nieco odżyła, kolejne ataki okazywały się bardzo efektywne, a wynik stawał się coraz bardziej korzystny. Astralis coraz mocniej się rozpędzało, a North nie potrafiło w żaden sposób temu zaradzić. Ostatecznie to dupreeh i spółka mogli się cieszyć ze zwycięstwa.

W niedzielę czeka nas trzecia runda spotkań. Polskojęzyczna transmisja z kolejnych spotkań dostępna będzie za pośrednictwem oficjalnego kanału GamerTV na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dwóch Polaków w PANTHERS. OKOLICIOUZ dołącza do mantuu

Niemiecka organizacja PANTHERS Gaming ogłosiła dziś skład swojej dywizji CS:GO, który będzie reprezentował jej barwy w pierwszych miesiącach 2018 roku...