Dwa turnieje eliminacyjne do PUBG Invitational za nami. Z awansem m.in. Kinguin

Zakończyły się dwa turnieje eliminacyjne do lutowych zawodów PUBG Invitational, które będą częścią Intel Extreme Masters Katowice 2018. Awans na polską imprezę wywalczył sobie jeden zespół z Ameryki Południowej oraz trzy z Europy. W tym drugim gronie znalazł się m.in. Team Kinguin.

Kinguini w ostatnim czasie przeszli spore zmiany personalne, w wyniku których ze starego składu pozostał tylko Mathias „Larsen” Winther. Zamieszanie to nie przeszkodziło jednak europejskiej ekipie w wygraniu zorganizowanych dla Starego Kontynentu kwalifikacji, podczas których zebrała ona w sumie 1460 punktów. Tuż za nią z dosyć sporą stratą znalazły się Airstation Mike oraz AVANGAR – te dwie drużyny także mogą być już pewne wyjazdu do Katowic.

Na Górnym Śląsku na pewno pojawi się również Kaos Latin Gamers. Południowoamerykańska formacja, która dotychczas nie miała jeszcze okazji do zaprezentowania się na międzynarodowej arenie, okazała się bowiem najlepsza w regionalnych otwartych eliminacjach. Stanowiąca argentyńsko-meksykańsko-wenezuelską mieszankę drużyna w pokonanym polu pozostawiła m.in. kilka zespołów z Brazylii.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

Airstation Mike AVANGAR FaZe Clan Ghost Gaming
Kaos Latin Gamers Team Kinguin Method Team SoloMid
Team Vitality Tempo Storm

PUBG Invitational at IEM Katowice 2018 rozegrany zostanie 24 i 25 lutego, zaś jego łączna pula nagród osiągnie sumę 50 tysięcy dolarów. Wejście na wydarzenie jest bezpłatne, a bilety wcześniejszego wstępu możecie kupić na stronie Ticketmaster.

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

DhTekKz zwycięzcą FUT18 Champions Cup Barcelona

Wczorajszego wieczora zakończył się pierwszy turniej z cyklu Global Series, który wyłonić ma najlepszego gracza FIFA na świecie. Zwycięzcą okazał się...