Kinga Kujawska dołącza do ESL Polska!

Kinga Kujawska, która przez 3,5 roku była prezenterką na kanale PlayStation Polska Extra, została nową twarzą ESL Polska. W największej na świecie firmie zajmującej się esportem, będzie między innymi relacjonować najważniejsze wydarzenia. Najbliższą okazją będą ESL One Katowice powered by Intel oraz Intel Extreme Masters World Championship Katowice.

Do tej pory prezenterka związana była z PlayStation Polska. Efektem tych działań były liczne materiały wideo, które pojawiały się na kanale PlayStation Polska Ekstra. Wraz z 1 lutego Kinga Kujawska rozpoczyna stałą, długofalową współpracę z ESL Polska, w którym będzie główną prezenterką i reporterką.

Kinga będzie relacjonować zarówno lokalne rozgrywki, w tym ESL Mistrzostwa Polski, jak i międzynarodowe wydarzenia. Najbliższą okazją będą ESL One Katowice powered by Intel (24-25 lutego) oraz IEM Katowice (2-4 marca) – mówi Jarosław Chajduś, Video Channels Specialist i Talent Manager w ESL Polska.

Do tej pory byłam związana głównie z grami konsolowymi, ale zafascynowałam się esportem. Śledzę najważniejsze rozgrywki i kibicuję Polakom – mówi Kinga Kujawska. – Praca z ESL Polska będzie dla mnie nowym, ale na pewno bardzo ciekawym wyzwaniem.

Rozpoczęcie współpracy jest równoznaczne z planami na rozwój kanałów wideo ESL Polska, które przedstawione zostaną w najbliższym czasie.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejna zmiana w North. cajunb na ławce, mertz przesunięty do pierwszego składu

Kilka dni temu włodarze North zdecydowali się na zmianę trenera pierwszej drużyny, ale na tym roszady się nie skończyły. Dziś dowiedzieliśmy się bowie...