fot. fb.com/agogaming

AGO znowu zagra z HellRaisers, tym razem w eliminacjach do IEM Katowice 2018

AGO Esports poznało swojego pierwszego rywala podczas zamkniętych eliminacji do Intel Extreme Masters Katowice 2018. Okazało się nim HellRaisers, z którym Polacy mierzyli się kilka dni temu w walce o wyjazd na StarLadder i-League StarSeries Season 4. Wówczas górą było HR.

Teraz Damian „Furlan” Kisłowski i spółka mają okazję odegrać się na swoich rywalach, którzy niedawno odebrali im wszelkie marzenia o wyjeździe do Kijowa. Zaznaczmy, że tym razem rywalizacja toczyć się będzie w drabince podwójnej eliminacji. Oznacza to, że ewentualna pierwsza porażka nie będzie jeszcze oznaczała definitywnej eliminacji, ale na pewno w znacznym stopniu utrudni drogę do awansu.

Warto jednocześnie przypomnieć, że cztery z ośmiu uprzednio zaproszonych formacji zostało rozstawionych wyżej i walkę o bilet do Katowic rozpoczną one dopiero od drugiej serii spotkań. Mowa tutaj o North, Gambit Esports, Fnatic i mousesports. Ta ostatnia drużyna będzie też rywalem AGO, o ile oczywiście polska piątka zdoła wcześniej poradzić sobie z HellRaisers. Komplet par prezentuje się następująco:

3 lutego
13:00 Heroic vs BIG BO3
13:00 Natus Vincere vs Epsilon eSports BO3
13:00 Team Singularity vs Team EnVyUs BO3
13:00 HellRaisers vs AGO Esports BO3
16:00 North vs Heroic/BIG BO3
16:00 Na`Vi/Epsilon vs Gambit Esports BO3
16:00 Fnatic vs Singularity/EnVy BO3
16:00 HellRaisers/AGO vs mousesports BO3

Wybrane spotkania będzie można oglądać za pośrednictwem ESL.TV Polska. Turniej kwalifikacyjny potrwa do 4 lutego, zaś ostatecznie w jego ramach awans na Intel Extreme Masters Katowice 2018 uzyskają cztery najlepsze drużyny. Samo IEM Katowice 2018 odbędzie się między 27 lutego a 4 marca.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Blast Pro Series Instambul 2018

Kolejny przystanek serii BLAST Pro Series w Stambule

Rozegrane pod koniec ubiegłego roku zawody BLAST Pro Series w Kopenhadze zebrały mieszane recenzje. Z jednej strony organizatorzy musieli mierzyć się...