fot. Blizzard

Rok psa w Overwatch już za niespełna tydzień

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w Overwatch po raz drugi świętowany będzie Chiński Nowy Rok. Z tej okazji twórcy przewidzieli nowe sezonowe wydarzenie, które rozpocznie się już niedługo. W ubiegłym roku obchodzi stały pod znakiem koguta, teraz natomiast ich symbolem będzie pies.

Na ten moment nie znamy żadnych szczegółów, ale pewnym jest, że Blizzard kolejny już raz uraczy nas zestawem nowych okolicznościowych elementów graficznych oraz przywróci możliwość zakupu tych, które po raz pierwszy pojawiły się dwanaście miesięcy temu. Skórki, emotki, zwycięskie pozy i dużo więcej – to na pewno na nas czeka. Z pewną dozą prawdopodobieństwa można przyjąć też, że do produkcji włączony zostanie nowy tryb gry, ale na razie nie jest to nic pewnego.

Rok psa w Overwatch rozpocznie się już 8 lutego. Poprzednie wydarzenie sezonowe, Zimowa Kraina Czarów 2017, zakończyło się równo miesiąc temu, tj. 2 stycznia. Widać zatem, że producenci Overwatch nadal starają się utrzymywać stały, ok, 1-1,5 miesięczny odstęp między kolejnymi eventami.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AnJ na testach w North Academy

Ostatnie przetasowania w North miały wpływ także na kształt North Academy. W wyniku roszad w pierwszym zespole drużyna-akademia utraciła bowiem swojeg...