Elevate Skys
fot. elevate.esportsify.com

CLG wkracza na scenę Rainbow Six pozyskując skład Elevate

Counter Logic Gaming poszerza swoją działalność o dywizję Rainbow Six. Amerykańska organizacja pozyskała amerykańsko-meksykańki skład, grający dotychczas pod banderą Elevate.

Skład dywizji Rainbow Six Counter Logic Gaming
Alex „Skys” Magor
Terrell „England” Lee
Emilio „geoolicious” Leynez Cuevas
Gabriel „LaXInG” Mirelez
Aaron „Shuttle” Dugger

fot. elevate.gg

„Ja i moja drużyna jesteśmy zaszczyceni i podekscytowani możliwością reprezentowania CLG i nowym początkiem z tą organizacją w Siege’u. Nasz cel jest prosty – zapewnić CLG mistrzostwo. Dziękujemy naszym obecnym fanom za wszystko i mamy nadzieję, że będą nas wspierać również podczas naszej gry dla Counter Logic Gaming. Fani CLG – jesteśmy podekscytowani tą okazją i mamy nadzieję, że będziecie mieli powody być z nas dumni.”

Alex „Skys” Magor – kapitan CLG Rainbow Six

Najbliższą szansą do pokazania się skład Rainbow Six Counter Logic Gaming będzie miał podczas Six Invitational 2018. Tegoroczna odsłona SI rozpocznie się 13 lutego. O nagrody z puli pół miliona dolarów powalczy łącznie 16 formacji.

Więcej o dołączeniu składu Elevate pod banderę amerykańskiej organizacji przeczytacie w jej oficjalnym oświadczeniu (artykuł w języku angielskim).

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO, Kinguin i PRIDE wystartują w siódmej edycji Hellcase Cup

Powoli można przyznać, że turnieje z serii Hellcase Cup stają stałym elementem counter-strike'owego kalendarza imprez. Przed nami siódma już edycja ty...