fot. Blizzard

Druga porażka Seoul Dynasty podczas czwartego tygodnia OWL

Zakończył się czwarty tydzień pierwszej fazy Overwatch League. Tak jak można było się spodziewać, wiele drużyn udowodniło swoje aspiracje do walki o tytuł, choć nie obyło się bez niespodzianek.

Pojedynki podczas ostatniej kolejki były bardzo jednostronne, bowiem aż ośmiokrotnie (na dwanaście możliwych spotkań) padał wynik 4:0. Bardzo słabo zaprezentowało się Dallas Fuel, które od początku sezonu inaugurującego rozgrywki nie jest w stanie pokazać pełni swojego potencjału. W podobnej sytuacji jest Florida Mayhem, które zapowiedziało już zmiany w składzie, jednak podczas ostatnich spotkań nie sprostało Los Angeles Gladiators, a także San Fransisco Shock.

Hitowym starciem tego tygodnia było oczywiście spotkanie pomiędzy London Spitfire a Seoul Dynasty. Mało kto spodziewał się, że zespół reprezentujący Koreę w Overwatch League nie zdobędzie choćby jednego punktu. Co ciekawe, w kolejnym starciu, tym razem przeciwko Houston Outlaws, drużyna Matta „coolmatta” Iorio była w stanie doprowadzić do dogrywki, ostatecznie ulegając rywalom.

Wyniki czwartego tygodnia

1 lutego
01:00 Los Angeles Valiant 4:0 Philadelphia Fusion BO4
03:00 Florida Mayhem 1:3 Los Angeles Gladiators BO4
05:00 Houston Outlaws 3:1 San Francisco Shock BO4
23:00 Philadelphia Fusion 4:0 Dallas Fuel BO4
2 lutego
01:00 New York Excelsior 4:0 Shanghai Dragons BO4
03:00 London Spitfire 4:0 Seoul Dynasty BO4
3 lutego
01:00 San Francisco Shock 4:0 Florida Mayhem BO4
03:00 Seoul Dynasty 3:2 Houston Outlaws BO4
05:00 Los Angeles Gladiators 0:4 Boston Uprising BO4
20:00 Shanghai Dragons 0:4 London Spitfire BO4
22:00 Dallas Fuel 1:3 New York Excelsior BO4
4 lutego
00:00 Boston Uprising 4:0 Los Angeles Valiant BO4

Ostatni tydzień pierwszej fazy Overwatch League rozpocznie się już ósmego lutego meczem pomiędzy Shanghai Dragons a Dallas Fuel. Transmisję z tego oraz innych spotkań Overwatch League możecie oglądać na oficjalnym kanale ligi na Twitch.tv, który znajdziecie w tym miejscu.

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

IEM PyeongChang, czyli esport (prawie) na Igrzyskach Olimpijskich

Zestawienie słów “esport” i “igrzyska olimpijskie” zawsze budzi żywe emocje: pozytywne czy też negatywne. Bez względu na to, jakie mamy opinie na ten...