fot. DreamHack

TaZ: Czuję że jest to zmiana na lepsze dla obydwu stron

Dziś Wiktor „TaZ” Wojtas został oficjalnie odsunięty od podstawowego składu Virtus.pro. Po pojawieniu się oficjalnego ogłoszenia na ten temat 31-letni zawodnik opublikował na swoim fanpage’u oświadczenie, w którym skomentował tę decyzję.

– Z dniem dzisiejszym kończy się moja przygoda z grą w składzie Virtus.pro. Drużyna zadecydowała że nie wpisuję się w ich koncepcję przyszłości – stwierdził Wojtas. – Szanuję tę decyzje i chciałbym życzyć chłopakom powodzenia w nadchodzących turniejach! Czuję że jest to zmiana na lepsze dla obydwu stron. Zmiany są potrzebne w życiu i dlatego patrzę optymistycznie na nadchodzące wyzwania. To nie jest ostatnie słowo jakie ode mnie usłyszycie:) Mogę Wam jednie powiedzieć już teraz,nigdy nie byłem bardziej szczęśliwy i zmotywowany.

Póki co Wojtas został przesunięty na ławkę rezerwowych drużyny, a jego miejsce zajmował będzie Michałem „MICHU” Müllerem. To właśnie aktualny członek Teamu Kinguin zagra w barwach VP podczas dwóch dużych nadchodzących turniejów: SL i-League StarSeries Season 4 i IEM Katowice 2018. Decyzja dotycząca przyszłości obu graczy zostanie podjęta najpewniej po wspomnianych zawodach.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

TaZ odsunięty od podstawowego składu Virtus.pro! MICHU tymczasowym zastępcą

Wiktor "TaZ" Wojtas nie jest już członkiem pierwszego składu Virtus.pro! Legendarny polski gracz Counter-Strike’a, wielokrotny mistrz świata w wersji...