fot. ESL

Venatores wystąpi na finałach V4 Future Sports Festival

Polskie kwalifikacje do V4 Future Sports Festival zakończone! Awans na zawody w Budapeszcie wywalczyli sobie zawodnicy Venatores, którzy w zamkniętych kwalifikacjach najpierw rozprawili się z Pompa Team Academy, następnie pokonali AGO Esports, a w decydującym meczu okazali się lepsi od Teamu Kinguin.

Jako że Venatores otrzymało bezpośrednie zaproszenie do zamkniętych eliminacji, to zmagania w nich zaczęło od drugiej rundy. Tam trafiło na CS-ową akademię Pompy i dość pewnie wygrało 2:0. Później przyszła pora na zdecydowanie większe wyzwanie w postaci meczu z Damianem „Furlanem” Kisłowskim i spółką. AGO Esports stawiało opór na wszystkich trzech mapach, ale wygrało tylko jedną i ostatecznie to właśnie zespół Michała „SOONa” Wójcickiego awansował do finału.

W decydującym meczu polskich kwalifikacji naprzeciw siebie stanęli podopieczni Venatores i Teamu Kinguin. Do bardzo wyrównanej batalii doszło już na Mirage’u, ale po dogrywce po zwycięstwo sięgnęli Karol „rallen” Rodowicz i jego kompani. Inaczej było na Cache’u i Trainie, gdzie lepiej prezentowała się formacja Krzysztofa „starka” Lewandrowskiego, dzięki czemu to właśnie ona mogła się cieszyć ze zwycięstwa w stosunku 2:1.

Lista uczestników finałów V4 Future Sports Festival przedstawia się następująco:

FaZe Clan mousesports Virtus.pro HellRaisers
eXtatus Dark Tigers GameAgents Venatores

Finały V4 Future Sports Festival odbędą się 23-25 marca w Budapeszcie. W puli nagród zawodów znajdzie się 500 000 euro.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejne zmiany w EnVy! SIXER na ławce, hAdji w pierwszym zespole

Jak się okazało, przeprowadzony kilka dni temu transfer Fabiena "kioShiMy" Fieya nie był ostatnim ruchem ze strony działaczy Teamu EnVyUs. Ci zdecydow...