fot. ESL/Helena Kristiansson

Nieoficjalnie: HS rozmawia z Renegades

Czyżbyśmy rzeczywiście byli świadkami końca dotychczasowego składu OpTic Gaming? Wiele na to wskazuje, bo kilka godzin temu z organizacją rozstali się Oscar „mixwell” Cañellas oraz Emil „Magisk” Reif. Teraz z kolei, jeśli wierzyć doniesieniom Jarka „DeKaya” Lewisa, chęć wykonania podobnego ruchu wyraził także Kevin „HS” Tarn.

Estończyk trafił do OpTic pod koniec sierpnia, zapracowując sobie na transfer całkiem niezłą postawą w barwach PENTA Sports. Trudno nie odnieść jednak wrażenia, że jego pobyt za oceanem nie był specjalnie udany. Zespół awansował co prawda na Intel Extreme Masters Oakland 2017 oraz lanowe finały ESL Pro League Season 6 i ECS Season 3. W obu wypadkach dotarł nawet do ćwierćfinału, ale w gruncie rzeczy były to jego jedyne sukcesy.

Możliwe zresztą, że na tym także zakończy się bilans Tarna w drużynie. Jak twierdzi DeKay, rozpoczął on bowiem rozmowy z włodarzami Renegades, których celem jest transfer estońskiego riflera do ekipy z Antypodów. Miałby on tam zostać następcą Keitha „NAFA” Markovicia, który kilka dni temu powrócił w szeregi Teamu Liquid. Niemniej należy pamiętać, że australijska organizacja nie ma już zbyt wiele czasu na negocjacje, gdyż w środę mija termin zgłaszania składów do ESL Pro League.

Jeśli powyższe plotki się potwierdzą, skład Renegades będzie prezentować się następująco:

  • Aaron „AZR” Ward
  • Justin „jks” Savage
  • Karlo „USTILO” Pivac
  • Noah „Nifty” Francis
  • Kevin „HS” Tarn
  • Aleksandar „kassad” Trifunović – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

RUBINO dołącza do Heroic

Ostatnio na scenie CS:GO zapanowała moda na roszady personalne. Ulegli jej także włodarze Heroic, którzy postanowili wyciągnąć pomocną dłoń do bezrobo...