Team Dignitas z nowym północnoamerykańskim składem CS:GO

Po krótkiej przerwie Team Dignitas powraca na scenę CS:GO. Brytyjscy działacze osiągnęli wreszcie swój cel, o którym mówiło się jeszcze pod koniec 2016 roku, i pozyskali północnoamerykański skład, którego trzonem są byli zawodnicy SoaR Gaming.

Czwórka graczy – Matthew „mCe” Elmore, Logan „Voltage” Long, Jack „xCeeD” Holiman oraz Michael „Grim” Wince – ukończyła ostatni sezon ESEA Mountain Dew League na pierwszym miejscu, dzięki czemu awansowali do ESL Pro League. Jednakże nieporozumienia z dotychczasowym pracodawcą, których podstawą były oczywiście sprawy finansowe, sprawiły, że kilka dni temu znaleźli się na bezrobociu. Niemniej biorąc pod uwagę gdzie dziś trafili, nie mają powodów do narzekań.

Jednocześnie do ekipy dołączył Mitch „mitch” Semago, który niedawno rozstał się ze Splyce. Wcześniej wydawało się, że Amerykanin wzmocni ostatecznie Rise Nation, ale koniec końców nie było tam dla niego miejsca. 21-latek zastąpi Ryana „Snakesa” Amana, który z powodu swojego niskiego wieku nie był uprawniony do startu w rozgrywkach ESL i ESEA.

Nowy skład Teamu Dignitas prezentuje się następująco:

  • Logan „Voltage” Long
  • Michael „Grim” Wince
  • Jack „xCeeD” Holiman
  • Matthew „mCe” Elmore
  • Mitch „mitch” Semago
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

TaZ, TaZminator, TaZmanian Devil... Po prostu Wiktor Wojtas

Czternaście lat – dokładnie tyle trwała współpraca Wiktora "TaZa" Wojtasa oraz Filipa "NEO" Kubskiego, co czyni ich zdecydowanie najdłuższej współprac...