fot. Blizzard

Wywalczyć tytuł mistrza pierwszego etapu OWL

Już w niedzielną noc poznamy zwycięzców pierwszego etapu inauguracyjnego sezonu Overwatch League. Wcześniej jednak rozegrane zostaną ostatnie spotkania, które zadecydują o tym, kto utrzyma się w walce o część z puli 125 000 dolarów.

W to, że czołówka tabeli się zmieni, nie wierzy prawie nikt. Bardzo dobre cztery tygodnie w wykonaniu London Spitfire, New York Excelsior czy Seoul Dynasty nie są przypadkiem, przez co dziś każda dodatkowa wygrana oznaczać będzie, że o tytuł mistrza pierwszej fazy powalczą własnie te trzy zespoły. Mimo to, należy pamiętać, że w grze o play-offy wciąż są także cztery inne ekipy – Houston Outlaws, Boston Uprising, Los Angeles Valiant oraz Philadelphia Fusion.

Największe szanse na awans do TOP3 mają gracze z Los Angeles. Już jutro w nocy zmierzą się z Seoul Dynasty w bezpośrednim pojedynku, który powinien zadecydować o tym, kto znajdzie się w półfinale. Drużyna Brady’ego „Agilitiesa” Girardiego w drugim starciu piątej kolejki podejmie Shanghai Dragons, które wciąż pozostaje jedyną drużyną bez zwycięstwa.

Harmonogram piątego tygodnia

8 lutego
01:00 Shanghai Dragons vs Dallas Fuel BO4
03:00 San Francisco Shock vs Los Angeles Gladiators BO4
05:00 Los Angeles Valiant vs Seoul Dynasty BO4
23:00 Philadelphia Fusion vs Boston Uprising BO4
9 lutego
01:00 Florida Mayhem vs New York Excelsior BO4
03:00 London Spitfire vs Houston Outlaws BO4
10 lutego
01:00 Los Angeles Gladiators vs Dallas Fuel BO4
03:00 Seoul Dynasty vs San Francisco Shock BO4
05:00 Los Angeles Valiant vs Shanghai Dragons BO4
20:00 New York Excelsior vs London Spitfire BO4
22:00 Houston Outlaws vs Boston Uprising BO4
11 lutego
00:00 Florida Mayhem vs Philadelphia Fusion BO4
02:00 Półfinał pierwszej fazy BO4
04:00 Finał pierwszej fazy BO4

Transmisję ze spotkań piątego tygodnia Overwatch League możecie oglądać na oficjalnym kanale ligi na Twitch.tv, który znajdziecie w tym miejscu.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Subroza i stan1ey uzupełniają skład Ghost

Kolejny sezon ESL Pro League przynosi nam kolejną odsłonę Ghost Gaming. Północnoamerykański zespół od kilku miesięcy prowadził wytężone poszukiwania n...