fot. ESL/Helena Kristiansson

jkaem dołącza do Renegades

Mówiło się, że to Kevin „HS” Tarn wypełni lukę powstałą przed kilkoma dniami w Renegades, ale ostatecznie wywodząca się z Australii formacja postawiła na zupełnie innego zawodnika. Jej piątym członkiem, jako stand-in, został Joakim „jkaem” Myrbostad.

Renegades zmuszone było do poszukiwań nowego gracza z uwagi na to, że ze składem rozstał się Keith „NAF” Markovic. Kanadyjczyk zdecydował się przyjąć ofertę, którą złożyli mu włodarze Teamu Liquid i ponownie będzie występował w barwach organizacji spod znaku konia.

Jeszcze wczoraj informowaliśmy, że lukę w Renegades może wypełnić HS, jednak ostatecznie do transferu nie doszło, choć Estończyk nie zmieścił się również w nowym składzie OpTic Gaming. Barw RNG bronił będzie od dzisiaj jkaem, który w przeszłości grał chociażby dla LGB eSports, G2 Esports czy FaZe Clanu. Pod koniec stycznia Myrbostad stał się częścią składu NOREG, ale możliwość występowania w jednej z czołowych drużyn grających na północnoamerykańskiej scenie nawet jako stand-in z pewnością była bardziej kusząca.

Aktualny skład Renegades:

  • Aaron „AZR” Ward
  • Justin „jks” Savage
  • Karlo „USTILO” Pivac
  • Noah „Nifty” Francis
  • Joakim „jkaem” Myrbostad
  • Aleksandar „kassad” Trifunović – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

LDLC zaskakuje. LOGAN dołącza do drużyny

Zaledwie dnia potrzebowali włodarze Teamu LDLC.com, by znaleźć zastępstwo dla odsuniętego od składu Kévina "Ex6TenZa" Droolansa. Został nim Logan "LOG...