fot. ESL/Helena Kristiansson

jdm64 zagra z Liquid na IEM Katowice 2018

Kilka dni temu Josh „jdm64” Marzano został odsunięty od składu Teamu Liquid, okazuje się jednak, że przygoda 27-latka z północnoamerykańską formacją nie dobiegła jeszcze końca. Potwierdził on bowiem, że wystąpi wraz z nią na zbliżającym się Intel Extreme Masters Katowice 2018.

Dotychczasowy snajper drużyny występował w niej od czerwca 2016 roku, ale jego ostatnie osiągnięcia nie powalały na kolana. W tej sytuacji włodarze organizacji, aby zrobić krok naprzód, postanowili zakończyć współpracę z Amerykaninem i zatrudnić w jego miejsce Keitha „NAFA” Markovicia. Nie będzie mógł on jednak wystąpić w barwach nowej ekipy w Katowicach, gdyż na zawody zakwalifikował się już w barwach Renegades.

Teraz planuję powrócić do streamowania i jednocześnie rozpocząć także przygotowania do IEM Katowice, które to zawody będą moimi ostatnimi w Liquid – wyjawił Marzano za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Po tym, jak już wygramy w Katowicach (teraz na pewno nam się to uda) zamierzam nadal występować. Widzę, że z dnia na dzień idzie mi coraz lepiej i jestem pewny, że jestem w stanie dodać odpowiednią wartość do każdego zespołu jeśli tylko dostanę taką szansę – dodał.

W tej sytuacji skład Teamu Liquid na IEM Katowice 2018 będzie prezentować się następująco:

  • Nick „nitr0” Cannella
  • Jonathan „EliGE” Jablonowski
  • Josh „jdm64” Marzano
  • Russel „Twistzz” Van Dulken
  • Lucas „steel” Lopes
  • Wilton „zews” Prado – trener
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

jkaem dołącza do Renegades

Mówiło się, że to Kevin "HS" Tarn wypełni lukę powstałą przed kilkoma dniami w Renegades, ale ostatecznie wywodząca się z Australii formacja postawiła...