fot. fb.com/exhiee

exhie nie jest już graczem Pompa Teamu

Niespełna miesiąc – tyle trwała przygoda Tomasza „exhiego” Tuszki z Pompa Teamem. Nastoletni zawodnik trafił do odradzającego się składu CS:GO w połowie stycznia, ale ostatecznie nie dane nam było zobaczyć go wraz z nim na żadnym lanie.

Tuszko był ostatnim, piątym elementem układanki nowej Pompy, który miał pomóc podupadłej ostatnio organizacji powrócić do ścisłej czołówki polskiej sceny Counter-Strike’a. Ostatecznie nie dostał on takiej szansy, gdyż wraz z zespołem wziął udział tylko w nieudanych eliminacjach do Intel Extreme Masters Katowice 2018 oraz V4 Future Sports Festival. Jak za pośrednictwem mediów społecznościowych wyjaśnił Karol „repo” Cybulski, w kolejnych tygodniach odbędą się testy potencjalnych następców exhiego.

17-latek najbardziej kojarzony jest z krótkiego okresu swojej gry w barwach tomorrow.gg, wraz z którym dotarł do wielkiego finału 2. sezonu Pucharu Polski Cybersport. Krótko po tym sukcesie rozstał się jednak z organizacją i od tego czasu okazyjne można go było oglądać w ekipach, takich jak PACT czy BYNIE, oraz podczas tryoutów do akademii PRIDE. W przeszłości był on także częścią znanego i lubianego miksu smiechawahehe.

W tej sytuacji skład Pompa Teamu prezentuje się następująco:

  • Kuba „Markoś” Markowski
  • Marcin „LTN” Krzemiński
  • Bartosz „Hyper” Wolny
  • Karol „repo” Cybulski
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Arteemo

Przed nami druga runda zmagań Pucharu Polski Cybersport w LoL-a

W walce o Puchar Polski Cybersport w League of Legends pozostało 20 drużyn. Już dzisiaj to grono zmniejszy się do 12 formacji. O godzinie 18:00 rozpoc...