fot. Beyond The Summit

Pierwszy dzień cs_summit 2 bez niespodzianek

Inauguracyjny dzień drugiej edycji cs_summit już za nami. Zawody nie przyniosły nam jednak jak na razie żadnych niespodzianek i wszystkie ekipy, które uważane były za faworytów, wygrały swoje mecze. Szczególnie przekonujące były triumfy odniesione przez SK Gaming oraz North.

Drużyna Gabriela „FalleNa” Toledo w swoim pierwszym meczu mierzyła się z outsiderami z Torqed. Byli gracze iBUYPOWER od samego początku wydawali się być najsłabszym składem, który dane nam będzie oglądać w Los Angeles i jak na razie nie zrobili nic, by zmienić tę opinię. Na obu rozegranych przez siebie mapach Braxton „swag” Pierce i spółka ugrali w sumie tylko dziewięć rund. Na ich szczęście jeszcze gorsze okazało się Vega Squadron – uczestnicy niedawnego ELEAGUE Major Boston 2018 w starciu z North zgromadzili na swoim koncie o dwa oczka mniej.

W akcji zobaczyliśmy również reprezentantów Ninjas in Pyjamas, dla których był to jednocześnie debiut pod wodzą nowego trenera. I cóż, wypadł on dosyć średnio. Legendarna formacja podczas pojedynku z Teamem Liquid była co prawda w stanie zmiażdżyć swoich rywali na Inferno, ale potem oddała im dwie kolejne mapy, przegrywając w efekcie 1:2. Na koniec dnia na serwerze pojawili się natomiast triumfatorzy ostatniego Majora, który nie zawiedli bez większych problemów zainkasowali komplet punktów, ogrywając Heroic, dla którego będzie to prawdopodobnie ostatni turniej w dotychczasowym składzie.

Komplet czwartkowych wyników prezentuje się następująco:

8 lutego

Ćwierćfinał drabinki wygranych

18:00 SK Gaming 2:0 Torqued
Cobblestone 16:4
Inferno 16:5
21:00 North 2:0 Vega Squadron
Mirage 16:5
Inferno 16:2
9 lutego

Ćwierćfinał drabinki wygranych

00:00 Ninjas in Pyjamas 1:2 Team Liquid
Inferno 16:3
Cobblestone 8:16
Overpass 14:16
03:00 Cloud9 2:0 Heroic
Inferno 16:4
Mirage 16:10

Zawody cs_summit 2 powrócą już dziś o godzinie 18:00 – wtedy to SK Gaming zmierzy się z North. Ten oraz pozostałe mecze wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można za pośrednictwem GamerTV. Po więcej informacji na temat imprezy zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ogromne zmiany na Nuke'u – nowa aktualizacja CS:GO

Minionej nocy pojawiła się nowa aktualizacja Counter-Strike: Global Offensive. Jedną z najważniejszych zmian jest bez wątpienia ogromna aktualizacja N...