ESL Mistrzostwa Polski puchar
fot. ESL

ESL MP: jutro kolejna szansa na zdobycie cennych punktów kwalifikacyjnych

Kwalifikacje do 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends wciąż trwają. Do tej pory rozegrano dwa pierwsze otwarte turnieje elimnacyjne, a przed chętnymi na uczestnictwo w najbardziej prestiżowych krajowych rozgrywkach wciąż aż cztery szanse na zdobycie cennych punktów rankingowych i wywalczenie sobie miejsca wśród najlepszych drużyn w Polsce.

Najbliższy turniej kwalifikacyjny do 16. sezonu ESL MP rozpocznie się już jutro o godzinie 16:00. Zainteresowani mogą zapisać się wchodząc w ten link.

Otwartych turniejów kwalifikacyjnych do 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w LoL-a będzie razem sześć. Dwie ekipy, które na koniec będą posiadały najwięcej punktów rankingowych, awansują bezpośrednio do ESL MP. Osiem kolejnych ekip w rankingu będzie miało szanse wywalczenia sobie miejsca w rozgrywkach poprzez zamknięte eliminacje. Na ten moment na czele rankingu, który możecie znaleźć pod tym adresem, widnieją Szata maga plus 6 oraz Kiss yourself.

Finały 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski będą rozgrywane w maju bieżącego roku w katowickiej ESL Arenie. Zwycięzcy turnieju będą reprezentować Polskę podczas letniej odsłony Pucharu Europy, gdzie rywalizować będą najlepsze drużyny z całego Starego Kontynentu.

Szczegółowe informacje na temat 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski możecie znaleźć tutaj.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
scena IEM Katowice Spodek

Polish Esport Awards: na prowadzeniu IEM, ESL MP oraz Pasha!

Polish Esport Awards to plebiscyt, który nagradza polskich esportowców i wydarzenia odbywające się w naszym kraju. Już 15 lutego na stadionie Legii Wa...