scena IEM Katowice Spodek
fot. ESL/Adela Sznajder

Polish Esport Awards: na prowadzeniu IEM, ESL MP oraz Pasha!

Polish Esport Awards to plebiscyt, który nagradza polskich esportowców i wydarzenia odbywające się w naszym kraju. Już 15 lutego na stadionie Legii Warszawa odbędzie się uroczysta gala, na której zostaną rozdane nagrody w dziesięciu różnych kategoriach. Onet.pl przedstawił dziś cząstkowe wyniki plebiscytu na dzień 8 lutego.

Na ten moment w głosowaniu w kategorii Esportowy gracz 2017 roku na prowadzeniu jest zawodnik Virtus.Pro, Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski. Po jego piętach depcze aktualny dżungler G2 Esports, czyli Marcin „Jankos” Jankowski, który przegrywa dziesięcioma punktami procentami głosów. Jeżeli chodzi o Esportowy event 2017 roku, to na czele widnieje Intel Extreme Masters Katowice, który wybrało aż 49 procent głosujących. Na drugim miejscu znajduje się PGL Kraków 2017 z wynikiem 41 procent. Warto również zaznaczyć, że w kategorii Esportowe rozgrywki 2017 roku na prowadzeniu są ESL Mistrzostwa Polski z 53 procentami oddanych głosów.

Przypominamy, że swoje głosy można oddawać codziennie na oficjalnej stronie plebiscytu – polishesportawards.pl. Do zamknięcia głosowania zostało jeszcze 5 dni, a więc Wasze ulubione zawody, gracze lub drużyny wciąż mogą zwyciężyć w swoich kategoriach. Zapraszamy do głosowania. Poniżej przedstawiamy infografikę ukazującą stan głosowania na dzień 8 lutego.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Obchody księżycowego Roku Psa w Overwatch

Minionej nocy zadebiutowało drugie w 2018 roku sezonowe wydarzenie w Overwatch, tym razem związane bezpośrednio z obchodami chińskiego Roku Psa. Jak p...