H2K Selfie, S04 Vander
Wykorzystano zdjęcia należące do Riot Games

Grali razem w S04, grali razem w H2K. Dziś Selfie i Vander staną naprzeciw siebie w EU LCS

Już dziś o 17:00 wracają zmagania EU LCS 2018 Spring Split! Wieczorem będziemy mogli ponownie zobaczyć w akcji najlepsze drużyny Starego Kontynentu w walce o mistrzostwo. Na chwilę obecną najbliżej sukcesu jest Team Vitality z Jakubem „Jactrollem” Skurzyńskim w składzie. Po półmetku czwartej rundy z sześcioma zwycięstwami na koncie Jactroll i kompani zajmują miejsce na samym szczycie zestawienia.

Czy dzisiaj uda im się podtrzymać udaną passę? Przekonamy się już podczas pierwszego meczu dnia. O godzinie 17:00 Vitality podejmie Splyce. Dzisiaj również czeka nas bratobójcze starcie Marcina „Selfie” Wolskiego z Oskarem „Vanderem” Bogdanem. Formacje obydwu Polaków uległy wczoraj swoim rywalom i dzisiaj będą szukać szansy do zakończenia tygodnia wynikiem 1-1. Na zakończenie czwartej rundy zmagań zobaczymy G2 Esports Marcina „Jankosa” Jankowskiego w pojedynku z Unicorns of Love.

Harmonogram dzisiejszych meczów EU LCS 2018 Spring Split:

Sobota, 10 lutego
17:00 Team Vitality vs Splyce Bo1
18:00 H2k-Gaming vs FC Schalke 04 Bo1
19:00 ROCCAT vs Misfits Gaming Bo1
20:00 Fnatic vs Giants Gaming Bo1
21:00 G2 Esports vs Unicorns of Love Bo1

Mecz dnia

H2k-Gaming vs FC Schalke 04

O ile starcie dwóch Polaków będzie bez wątpienia najciekawsze dla rodzimej publiczności, to jednocześnie jego wynik wydaje się być z góry przesądzony. Schalke 04 powinno zdobyć kolejne zwycięstwo pokazując, że nawet mimo porażki z G2 może liczyć się w walce o czołówkę rankingu. Mimo to warto dać szansę na odnalezienie się polskiemu midlanerowi. Po kilku miesiącach przerwy od profesjonalnej gry (i blisko dwuletniej przerwie od LCS) Selfie może mieć problemy z aklimatyzacją z nową drużyną i powrotem na tak wysoki poziom rozgrywek, jaki oferuje EU LCS. Być może już dzisiaj zdoła pokazać się z lepszej strony, lecz nawet jeśli nie, to wciąż nie będzie koniec świata.

Transmisja

Wszystkie mecze EU LCS 2018 Spring Split będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Transmisja rozpocznie się o godzinie 17:00, wraz ze startem meczu Teamu Vitality ze Splyce. Pełny harmonogram oraz więcej informacji na temat europejskich zmagań znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NiP i Vega Squadron żegnają się z cs_summit 2

Rok 2018 nie zaczął się najlepiej dla Ninjas in Pyjamas. Legendarna formacja na cs_summit 2 przegrała oba swoje mecze i już w drugiej rundzie zmagań p...