Impact
fot. Riot Games

Echo Fox kolejnym trudnym sprawdzianem Teamu Liquid w NA LCS

Wczorajsze pojedynki w ramach czwartej kolejki NA LCS 2018 Spring Split przyprawiały fanów rozgrywek o dreszcze. Niemniej jednak dziś czeka nas kolejna dawka emocji związana z północnoamerykańską ligą. Przed nami ostatnie pięć pojedynków czwartego tygodnia rozgrywek zza wielkiej wody. Na czele tabeli wciąż utrzymują się Cloud9 oraz Echo Fox, jednakże dziś Huniego i jego kompanów czeka trudny pojedynek z Teamem Liquid.

Harmonogram drugiego dnia czwartej kolejki NA LCS:

Niedziela, 11 lutego 2018
23:00 FlyQuest vs Cloud9 Bo1
Poniedziałek, 12 lutego 2018
00:00 Golden Guardians vs 100 Thieves Bo1
01:00 Team SoloMid vs Counter Logic Gaming Bo1
02:00 Team Liquid vs Echo Fox Bo1
03:00 OpTic Gaming vs Clutch Gaming Bo1

Jeśli chodzi o pierwsze dwa spotkania drugiego dnia czwartej kolejki NA LCS, to łatwo jest wyróżnić zdecydowanych faworytów. Cloud9, które rozgromiło wczoraj Team Liquid, na ten moment jest nieprawdopodobnie silne i FlyQuest nie powinno stanowić dla C9 zbyt wielkiego problemu. Gładko zwycięstwo powinni zdobyć także zawodnicy 100 Thieves, którym dziś przyjdzie się zmierzyć z Golden Guardians, czyli najsłabszą ekipą NA LCS. Następnie na arenie w Los Angeles pojawią się Team SoloMid oraz Counter Logic Gaming. Północnoamerykańskie El Clasico nie jest już tak emocjonujące jak dawniej, a to wszystko za sprawą tego, że obie formacje są obecnie strasznie przeciętne. Pojedynek ten mimo wszystko może okazać się zacięty, bo zarówno TSM, jak i CLG pokazują na ten moment podobną formę.

Około godziny 2:00 rozpocznie się najciekawszy mecz tego dnia. Team Liquid, które jest uznawane za jednego z głównych pretendentów do wygrania całego splitu, podejmie Echo Fox, które wciąż okupuje fotel lidera ex aequo z Cloud9. Mimo że Sneaky i kompani zmasakrowali wczoraj Liquid, to mamy nadzieję, że zespół Doublelifta zaprezentuje się dziś nieco lepiej i zagwarantuje nam dobre show.

Na koniec dnia czeka nas pojedynek OpTic Gaming z Clutch Gaming. W tym przypadku również możemy oczekiwać całkiem wyrównanej walki, mimo że OpTic nie jest w zbyt dobrej kondycji. Clutch Gaming ograło wczoraj Team SoloMid i zdecydowanie jest faworytem tego starcia, ale to nie znaczy, że OpTic jest kompletnie bez szans.

Transmisja

Wszystkie pojedynki NA LCS 2018 Spring Split są transmitowane w języku polskim na kanale ESL.TV Polska. Dzisiejsze mecze komentować będą: Michał „Avahir” Kudliński oraz Paweł „Cruiser” Klimesz. Transmisja rozpocznie się o godzinie 23:00. Więcej informacji na temat północnoamerykańskich rozgrywek znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Snatchie AGO Esports

AGO nie zagra na IEM Katowice 2018. Polacy nie wykorzystali ostatniej szansy

Los się do nich uśmiechnął i otrzymali kolejną szansę na awans na Intel Extreme Masters Katowice 2018, ale ostatecznie jej nie wykorzystali. Polacy z...