fot. Beyond The Summit

Trzecia edycja cs_summit już w październiku

Minionej nocy dopiero co zakończyło się cs_summit 2, a już organizatorzy zdążyli ogłosić plany związane z kolejną edycją imprezy. Ta miałaby się odbyć jeszcze w tym roku, zaś na niej ponowne dane nam będzie zobaczyć czołowe formacje z całego globu.

Przypomnijmy, że ostatnie cs_summit było pierwszymi tak prestiżowymi zawodami zorganizowanymi już po ELEAGUE Major Boston 2018. Wygląda na to, że podobnie będzie w przypadku cs_summit 3 – turniej ten zaplanowano na 11-14 października, zaś drugi tegoroczny Majora powinien rozegrać się pod koniec września. Oznacza to, że w Los Angeles prawdopodobnie po raz pierwszy dane nam będzie zobaczyć poszczególne formacje w nieco odmienionych składach – wszak po każdej współtworzonej przez Valve imprezie ruch na rynku transferowym znacznie się wzmaga.

Na ten moment nie znamy jeszcze żadnych szczegółów dotyczących potencjalnej obsady czy też dokładnego formatu cs_summit 3.  Trudno jednak oczekiwać, by na tym polu zaszły większe zmiany, gdyż zawody organizowane przez Beyond The Summit od pewnego czasu cieszą się wśród graczy sporą popularnością.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
G2 Esports GrabbZ

GrabbZ: lubię otwartość na krytykę u moich zawodników

W zeszłą sobotę zakończyła się czwarta runda EU LCS 2018 Spring Split. G2 Esports, które obecnie jest mistrzem Starego Kontynentu, minioną kolejkę zak...