Ofensywa Zimowa w Kielcach – turnieje CS:GO i LoL dla amatorów

Esport to nie tylko zmagania profesjonalnych zawodników. To w dużej mierze także starcia amatorów, którzy dopiero stoją u progu swoich karier, a których na kolejnych małych turniejach mogą zdobywać niezbędne doświadczenie. Szansa taka pod nazwą „Ofensywa Zimowa” pojawi się jeszcze w drugiej połowie lutego w Kielcach.

To właśnie tam miejscowe eSport.Kielce zorganizuje zawody Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends przeznaczone nie tylko dla miejscowych. Najpierw 15 i 16 lutego w szranki staną gracze LoL-a, zaś tydzień później rozpoczną się zmagania w CS:GO. W tym drugim wypadku organizatorzy nałożyli jednak pewne restrykcje – zgłaszać się mogą tylko osoby poniżej osiemnastego roku życia. Zapisy na obie imprezy prowadzone są pod tym adresem.

eSport.Kielce to działające od dziewięciu lat stowarzyszenie, które zajmuje się tworzeniem turniejów dla świętokrzyskiej społeczności lokalnej. Na co dzień współpracuje on m.in. z  Targami Kielce i Kieleckim Parkiem Technologicznym. Na koniec warto dodać, że transmisja ze spotkań rozgrywanych w ramach „Ofensywy Zimowej” prowadzona będzie za pośrednictwem oficjalnego kanału Twitch.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

reltuC nowym graczem Ronin Esports

Po kilku tygodniach wakacji Steve "reltuC" Cutler powraca na profesjonalną scenę. Były już gracz Counter Logic Gaming zdecydował się związać z Ronin E...