fot. ESL

CLG Red uzupełnia skład, ProMise9k nową zawodniczką amerykańskiej formacji

Miesiąc pod odejściu swojej dotychczasowej liderki, Christine „potter” Chi, zespół CLG Red znowu będzie mógł występować w komplecie. Do składu północnoamerykańskiej formacji oficjalnie dołączyła bowiem Lily „ProMise9k” Chen.

27-letnia Amerykanka wspomagała CLG już od kilku tygodni i potwierdzenie jej pozyskania wydawało się być tylko kwestią czasu. Teraz jest już pewne, że Chen wraz ze swoimi nowymi koleżankami pojawi się pod koniec lutego w Katowicach na Intel Challenge Katowice 2018, na które to zawody zresztą pomogła zespołowi awansować.

Jestem niesamowicie podekscytowana faktem, że dołączyłam do rodziny CLG Red i dane mi będzie występować w jednej z najlepszych żeńskich drużyn – przyznała ProMise9k w oświadczeniu. – Od zawsze podziwiałam CLG Red jako zespół, ale jednocześnie podziwiałam również te dziewczyny z uwagi na ich poświęcenie, umiejętności oraz pasję. To marzenie się ziściło i nie mogę się już doczekać aż ta fantastyczna podróż się rozpocznie – dodała.

W tej sytuacji skład CLG Red prezentuje się następująco:

  • Diane „di^” Tran
  • Benita „bENITA” Novshadian
  • Jennifer „refinnej” Le
  • Emma „Emy” Choe
  • Lily „ProMise9k” Chen
  • Cody „cubed” Thaw – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejne notowanie rankingu HLTV, lekki awans Virtus.pro i AGO Esports

Kształt najnowszej odsłony rankingu HLTV musiał w dużej mierze ucieszyć kibiców ze Szwecji. Wszak swoje pozycje w top dziesięć poprawiły obie pochodzą...