Virtus.pro Snax
fot. Turner Sports/ELEAGUE

MDL: Red Reserve dzisiejszym rywalem Virtusów

Reprezentanci Virtus.pro udanie weszli w 27. sezon Mountain Dew League i w swoim pierwszym meczu pewnie wygrali z ekipą Nemiga. Dziś polską piątkę czeka drugi sprawdzian – na jej drodze staną Szwedzi z Red Reserve.

Virtus.pro vs Red Reserve
18:00 (BO1)

Przewidywany skład

Przewidywany skład

Janusz „Snax” Pogorzelski Fredrik „FREDDyFROG” Gustafsson
Filip „NEO” Kubski Joakim „Relaxa” Gustafsson
Paweł „byali” Bieliński Daniel „djL” Narancic
Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski Niclas „PlesseN” Plessen
Michał „MICHU” Müller Linus „Bååten” Andersson

Wydaje się, że Red Reserve będzie bardziej wymagającym rywalem niż wspomniana wcześniej białoruska drużyna. Szwedzi w ostatnim czasie całkiem nieźle prezentują się w internetowych zmaganiach, o czym świadczyć mogą zwycięstwa chociażby z Tricked Esport, Windigo czy eXtatus. W samym ESEA Premier Season 27 skandynawska piątka radzi sobie ze zmiennym szczęściem, wszak na swoim koncie ma trzy zwycięstwa i taką samą liczbę porażek. Dla Virtus.pro dzisiejsza potyczka będzie drugą, w której nasi rodacy zaprezentują się z będącym na wypożyczeniu z Kinguin Michałem „MICHU” Müllerem. Wczoraj VP zdołało pokonać Nemigę, a dziś przekonamy się czy naszym rodakom uda się wygrać również z Red Reserve.

Spotkanie rozpocznie się o 18:00 i będzie transmitowane w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

CLG Red uzupełnia skład, ProMise9k nową zawodniczką amerykańskiej formacji

Miesiąc pod odejściu swojej dotychczasowej liderki, Christine "potter" Chi, zespół CLG Red znowu będzie mógł występować w komplecie. Do składu północn...