fot. ESL

7. sezon EPL na start! Debiut AGO już o 21:30

Po kilkumiesięcznej przerwie wracają zmagania spod szyldu ESL Pro League. Europejskie rozgrywki zostaną zainaugurowane już o 17:00, a na mecz jedynej polskiej ekipy biorącej udział w prestiżowej lidze poczekamy do 21:30. Własnie wtedy ma rozpocząć się mecz AGO Esprots z Teamem LDLC, który będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska.

Pierwszy dzień rywalizacji w ESL Pro League Season 7 przyniesie nam kilka naprawdę interesujących pojedynków. Już o 17:00 wystartuje starcie z udziałem G2 Esports i FaZe Clanu, czyli dwóch wielkich rywali ze Starego Kontynentu. Niemniej ciekawie zapowiada się także potyczka Fnatic z mousesports, czyli zespołów, które nieustannie starają się odzyskać dawny blask. Obojętnie nie można także przejść obok potyczki FaZe z Astralis, którą także dodać można do grona „europejskich CS-owych klasyków”.

Fanów z Polski będą jednak interesowały zupełnie inne spotkania. Zmagania w EPL Season 7 zainauguruje bowiem AGO Esports, czyli jedyna polska formacja uczestnicząca w tych rozgrywkach. Na drodze zespołu Damiana „Furlana” Kisłowskiego i spółki stanie Team LDLC. Z dotychczasowych bezpośrednich pojedynków częściej zwycięsko wychodzili zawodnicy AGO, ale należy pamiętać, że od ostatniego minęły dwa miesiące, a w tym czasie w szeregach międzynarodowej ekipy doszło do niewielkich przetasowań.

Harmonogram dzisiejszych spotkań wygląda następująco:

17:00 Astralis vs Team LDLC Inferno
17:00 G2 Esports G2 Esports vs FaZe Clan Cache ESL.TV Polska
18:05 Team LDLC vs Astralis Nuke
18:05 FaZe Clan vs G2 Esports G2 Esports Overpass ESL.TV Polska
19:15 Fnatic Fnatic vs mousesports Mirage ESL.TV Polska
19:15 Natus Vincere vs HellRaisers Inferno
20:20 mousesports vs Fnatic Fnatic Overpass ESL.TV Polska
20:20 HellRaisers vs Natus Vincere Overpass
21:30 FaZe Clan vs Astralis Inferno
21:30 Team LDLC vs AGO Esports Cache ESL.TV Polska
22:35 Astralis vs FaZe Clan Train
22:35 AGO Esports vs Team LDLC Overpass ESL.TV Polska

Najciekawsze spotkania 7. sezonu ESL Pro League będziecie mogli oglądać w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Virtus.pro Snax

MDL: Red Reserve dzisiejszym rywalem Virtusów

Reprezentanci Virtus.pro udanie weszli w 27. sezon Mountain Dew League i w swoim pierwszym meczu pewnie wygrali z ekipą Nemiga. Dziś polską piątkę cze...