fot. ESL

Sześć spotkań Polaków w Europie. Zagrają m.in. SEAL i Venatores

Środa wita nas aż sześcioma zbliżającymi się spotkaniami polskich drużyn na międzynarodowej arenie. Po dwa pojedynki rozegrają AGO Esports i Venatores, czyli absolutna czołówka krajowej sceny. Ponadto szansę na zmierzenie się z zagranicznymi rywalami otrzymają również reprezentanci SEAL Esports oraz miksowego orzeszki123.

Większość zespołów będzie kontynuować swoją walkę w fazach grupowych poszczególnych online’owych turniejów. Na AGO czekają na przykład dwa mecze w ramach Hellcase Cup 7, które mogą w znacznym stopniu przybliżyć wicemistrzów Polski do awansu do play-offów. Venatores natomiast rozpoczyna dziś zmagania w drugiej fazie grupowej Bets.net Challenger Series, która także rozgrywana będzie w systemie szwajcarskim. Poprzednim razem Krzysztof „stark” Lewandrowski i spółka promocję zapewnili sobie rzutem na taśmę, osiągając bilans 3:2.

Jeśli zaś chodzi o SEAL, ekipa Piotra „Rito” Machały rozegra pierwsze spotkanie w trzeciej edycji CSesport.com Cup, którego pula nagród wynosi 3 tysiące dolarów. Co ciekawe, w zawodach tych udział biorą również Pompa Team i Codewise Unicorns, ale one grać będą w innych terminach. No i na koniec zostało nam orzeszek123. Drużyna Temmyego „Sorena” Tudeva zagra w ćwierćfinale otwartych europejskich eliminacji do ECS Season 5 Challenger Cup.

Środowy harmonogram prezentuje się następująco:

14 lutego
16:00 Red Reserve vs Venatores BO1
17:00 SEAL Esports vs Nexus Gaming BO2 transmisja
18:00 AGO Esports vs Elements Pro Gaming BO1
19:00 AGO Esports vs eXtatus BO1 transmisja
19:00 orzeszki123 vs against All authority BO1
19:00 Fragsters vs Venatores BO1
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
AGO TOAO

G2 drugim przeciwnikiem AGO w ESL Pro League

Przed nami drugi dzień rywalizacji najlepszych europejskich drużyn Counter-Strike: Global Offensive! W środę o punkty powalczą chociażby Astralis, FaZ...