AGO TOAO
fot. ESL

G2 drugim przeciwnikiem AGO w ESL Pro League

Przed nami drugi dzień rywalizacji najlepszych europejskich drużyn Counter-Strike: Global Offensive! W środę o punkty powalczą chociażby Astralis, FaZe Clan i zawodnicy AGO Esports. Ci ostatni tym razem rywalizować będą z G2 Esports.

Pierwszym transmitowanym w ESL.TV Polska dwumeczem będzie ten, w którym naprzeciw siebie staną Natus Vincere i FaZe Clan. Po pierwszym dniu zmagań obie formacje mogą być w mieszanych nastrojach, gdyż wschodnioeuropejski zespół podzielił się punktami z HR, natomiast srebrni medaliści ostatniego Majora co prawda najpierw wygrali dwa razy z G2, ale później musieli uznać wyższość Astralis. Następnie czeka nas właśnie starcie z udziałem duńskiej formacji, która wczoraj wygrała wszystkie cztery mapy. Skandynawska piątka stanie w szranki z inną niepokonaną dotychczas ekipą – mousesports.

W ostatniej rundzie dzisiejszych spotkań będziemy mogli oglądać AGO. Polacy wczoraj bez większych problemów poradzili sobie z podopiecznymi Teamu LDLC, a dziś czeka na nich rywal, który (przynajmniej na papierze) jest zdecydowanie bardziej wymagający. Na drodze naszych rodaków stanie bowiem francuskie G2 Esports. Ćwierćfinaliści bostońskiego Majora wczoraj co prawda przegrali oba pojedynki, ale dziś będą mieli dobrą okazję do zrehabilitowania się z porażki z FaZe.

Harmonogram dzisiejszych spotkań prezentuje się następująco:

14 lutego
17:00 Natus Vincere vs FaZe Clan Inferno ESL.TV Polska
17:00 Space Soldiers vs Heroic Cobblestone
18:05 FaZe Clan vs Natus Vincere Mirage ESL.TV Polska
18:05 Heroic vs Space Soldiers Train
19:15 HellRaisers vs Fnatic Overpass
19:15 mousesports vs Astralis Mirage ESL.TV Polska
20:20 Fnatic vs HellRaisers Inferno
20:20 Astralis vs mousesports Inferno ESL.TV Polska
21:30 G2 Esports vs AGO Esports Cache ESL.TV Polska
21:30 Space Soldiers vs Team LDLC.com Cobblestone
22:35 AGO Esports vs G2 Esports Cobblestone ESL.TV Polska
22:35 Team LDLC.com vs Space Soldiers Inferno

Transmisja z wybranych spotkań dostępna będzie w ESL.TV Polska, natomiast aktualne informacje na temat ESL Pro League Season 7 znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

SIXER przesunięty do EnVyUs Academy

Kilka dni temu Christophe "SIXER" Xia został odsunięty od składu Teamu EnVyUs. Jak się jednak okazuje, przygoda 26-latka z amerykańską organizacją jes...