Uczestnicy Pucharu Polski Cybersport łączą siły z ITHardware.pl

Trwa kilkudniowa przerwa w 3. sezonie Pucharu Polski Cybersport. Mimo wolnego nie próżnują reprezentanci miksowego CZASZKA KONFLIKT, którzy jeszcze przed 1/8 finału zdołali znaleźć dla siebie nowy dom. Piątka zawodników od teraz występować będzie pod nazwą EVOLVE by ITHardware.pl.

Piotr „besBurger” Beser i spółka w ubiegły weekend zaskoczyli fanów polskiej sceny CS:GO, radząc sobie zarówno z Pompa Team Academy, jak i PRIDE Talent Academy. Oba mecze były bardzo wyrównane, ale ostatecznie to byli zawodnicy ALLPER E-sports przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Dzięki temu już w najbliższą niedzielę zmierzą się z Pompa Teamem w kolejnym etapie PPC.

Do tego spotkania przystąpią już jako EVOLVE. Wesprzeć graczy zdecydował się bowiem serwis technologiczny ITHardware.pl, który wszedł właśnie na rynek esportu z własną organizacją. – „Musimy zrobić coś więcej… Musi być o nas głośno!” padło pewnego razu od naszego CEO. Tak więc po burzy mózgów postawiliśmy kolejny krok w rozwoju ITHardware.pl. Czas na E-SPORT! Tak, genialny pomysł. To nasza przyszłość – mówią sami o sobie twórcy nowej ekipy.

Skład EVOLVE by ITHardware.pl prezentuje się następująco:

  • Piotr „besburger” Beser
  • Paweł „Heniek2k” Pietraszewski
  • Mateusz „MAAAAT” Kielar
  • Filip „blink” Darecki
  • Dawid „mtqq” Pogorzelski

Mecz pomiędzy Pompa Teamem a EVOLVE by ITHardware.pl odbędzie się już w najbliższą niedzielę o godzinie 17:00 i rozegrany zostanie w systemie BO3. Po więcej informacji na temat 3. sezonu Pucharu Polski Cybersport zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ruszyła transferowa machina. Pierwsza kobieta w Overwatch League!

Przerwa w Overwatch League to idealny moment, by dokonać pewnych roszad w składzie czy uzupełnić braki. Na zakupy ruszyły zwłaszcza ekipy, które w zak...