fot. Heroic

RUBINO dołącza do Heroic, es3tag ląduje na ławce

Krążące od jakiegoś czasu plotki znalazły swoje potwierdzenie. Ruben „RUBINO” Villarroel, którego transfer do Heroic potwierdzono już kilka dni temu, oficjalnie dołączył teraz do pierwszego składu skandynawskiej formacji, chociaż pierwotnie miał być tylko zmiennikiem. W ekipie zajął on miejsce przesuniętego na ławkę rezerwowych Patricka „es3taga” Hansena.

Po raz ostatni es3tag miał okazję wystąpić w barwach Heroic podczas niedawnego cs_summit 2. Na amerykańskiej imprezie jego zespół zaprezentował się całkiem nieźle, zajmując ostatecznie czwarte miejsce. Nie uratowało to jednak 22-latka, który już od jakiegoś czasu znajdować się miał na cenzurowanym, chociaż nie grał wcale najgorzej. Niemniej ostatecznie uznano, że Hansen nie jest w stanie dać drużynie tego, czego ona potrzebuje.

Zagwarantować to „coś” ma z kolei RUBINO, który od kilku tygodni pozostawał bezrobotny, chociaż tak naprawdę jego przygoda z Teamem Dignitas zakończyła się już w październiku ubiegłego roku. W międzyczasie mogliśmy go również oglądać z miksowym NOREG przy okazji eliminacji do WESG 2017 oraz w Astralis, gdzie tymczasowo zastępował niedysponowanego Nicolaia „dev1ce’a” Reedtza.

Pracowałem co nieco z Astralis, dzięki czemu współpraca między organizacjami a RFRSH zrobiła na mnie spore wrażenie – przyznał 23-latek w oświadczeniu. – Znam też Heroic i wiem, że w swoim składzie zespół ten ma wielu niesamowicie utalentowanych graczy, więc gdy tylko otrzymałem ofertę, nie zastanawiałem się długo. Zespół poczynił już pewne kroki na drodze do czołówki, a ja zamierzam ciężko pracować, by ten proces kontynuować. Wzajemnie poznanie się oraz czekająca nas praca zajmą nam trochę czasu, ale już teraz możemy pokonać najlepsze zespoły. Teraz chcemy stać się jedną z takich ekip, które inni mają nadzieje pokonać. Myślę, że cierpliwość i ciężka praca nas do tego doprowadzą – dodał.

W tej sytuacji skład Heroic prezentuje się następująco:

  • Andreas „MODDII” Fridh
  • Marco „Snappi” Pfeiffer
  • Nikolaj „niko” Kristensen
  • Jakob „JUGi” Hansen
  • Ruben „RUBINO” Villarroel
  • Luis „peacemaker” Tadeu – trener
  • Patrick „es3tag” Hansen – rezerwa

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Uczestnicy Pucharu Polski Cybersport łączą siły z ITHardware.pl

Trwa kilkudniowa przerwa w 3. sezonie Pucharu Polski Cybersport. Mimo wolnego nie próżnują reprezentanci miksowego CZASZKA KONFLIKT, którzy jeszcze pr...