fot. Team Kinguin

Team Kinguin rozpoczyna współpracę z firmą Razer

Dziś do grona partnerów Teamu Kinguin dołączyła kolejna głośna marka. Tym razem mowa tutaj o firmie Razer, jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów sprzętu gamingowego na świecie. Współpraca obu przedsiębiorstw będzie jednak dotyczyła znacznie szerszego zakresu niż tylko reklamowanie partnera.

Już na starcie Razer przekaże wszystkim zatrudnionym przez organizację zawodnikom sygnowany przez siebie sprzęt, taki jak m.in. myszki czy też zestawy słuchawkowe. Na tym jednak nie koniec, bo odpowiednio wyposażone zostanie także należące do Kinguin centrum esportowe oraz warszawski obiekt szkoleniowy.

Razer, jako jeden z pionierów esportu, nieustannie chce wspierać ambitne organizacje i pomagać im w dalszym rozwoju – przyznał współzałożyciel Razera, Min-Liang Tan. – Team Kinguin stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w ciągle rozwijającym się biznesie esportowym i dlatego jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy rozpocząć współpracę na tym ekscytującym etapie ich esportowej przygody i powitać ich w Team Razer – dodał.

Gracze Teamu Kinguin będą jednocześnie pełnić rolę konsultantów, którzy będą mogli mieć wpływ na końcowy kształt przyszłych urządzeń Razera. Firma chce w tym wypadku wykorzystać ich doświadczenie zarówno w zakresie korzystania z przeróżnych marek, jak i gry na najwyższym światowym poziomie. Nie byłby to zresztą pierwszy raz, gdy zawodnicy będą pomagać przy powstających projektach.

Nasz zespół jest podekscytowany rozpoczynającą się współpracą z marką Razer – to z kolei wypowiedź  Giovanniego Varrialego, dyrektora operacyjnego Teamu Kinguin. – Dyskutowaliśmy z Razerem o naszych planach już od jakiegoś czasu i szybko stało się dla nas jasnym, że doskonale się rozumiemy. Sądzimy, że to naprawdę ważne, aby pracować z partnerami, którzy które dzielą wspólne wartości. Dlatego jesteśmy podekscytowani na myśl o rozpoczynającej się współpracy oraz o otwierających się przed nami możliwościach – stwierdził na koniec.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy terminarz SL i-League StarSeries S4. Virtus.pro zagra z mousesports o 18:00

Na trzy dni przed startem StarLadder i-League StarSeries Season 4 organizatorzy opublikowali dokładny terminarz swojej imprezy. Przypomnijmy, że jedną...