Virtus.pro byali
fot. StarLadder

Pierwsza porażka Virtus.pro w ESEA! Polacy wysoko przegrywają z Windigo

Jeśli ktoś myślał, że pojedynek z MVP PK to dla Virtus.pro jedyny niedzielny sprawdzian, to grubo się mylił, wszak Polacy stoczyli jeszcze batalię z Windigo w ESEA Premier Season 27. Tej niestety naszym rodakom nie udało się wygrać.

Virtus.pro 4 : 16 Windigo

(ESEA Premier Season 27)
4 4 Cobblestone 11 16
0 5

Problemy Virtus.pro zaczęły się już na samym początku spotkania, kiedy to bułgarska drużyna sięgnęła po zwycięstwo w rundzie pistoletowej. To pozwoliło jej na wypracowanie sobie przewagi ekonomicznej, którą Viktor „v1c7oR” Dyankov bezlitośnie wykorzystywali. Prowadzili już 3:1, kiedy przebudzili się zawodnicy z Polski i odrobili straty, co zaowocowało rezultatem 4:4. Było to jednak wszystko, na co było stać Filipa „NEO” Kubskiego i spółkę w pierwszej połówce, bo wszystkie pozostałe rundy trafiły na konto świetnie przygotowanego do gry w ataku Windigo.

By utrzymać się w walce o triumf Virtusi potrzebowali przede wszystkim zwycięstwa w rundzie pistoletowej, jednak tego nie udało im się zdobyć, co znacząco przybliżyło Windigo do triumfu. Chwilę później pierwsza porażka VP w 27. sezonie rozgrywek organizowanych przez ESEA stała się faktem.

Virtus.pro ma za sobą trzy mecze w ESEA Premier Season 27 – dwa razy wygrywali i raz przegrali. Z kolei Windigo rozegrało pięć spotkań, z których wygrało trzy.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

StarLadder: Natus Vincere i mousesports o krok od awansu do play-offów

Natus Vincere i mousesports są już o krok od awansu do fazy pucharowej finałów SL i-League StarSeries Season 4. Obie formacje zanotowały dzisiaj drugi...