kt Rolster
fot. FOMOS/Kim "kenzi" Yong Woo

LCK wraca po tygodniu przerwy! Dzisiaj pierwsze mecze piątej rundy

Jeśli z niecierpliwością oczekiwaliście powrotu zmagań najlepszych drużyn LoL-a w Korei Południowej, już dziś będziecie mogli zaspokoić swoje pragnienie. We wtorek czekają nas pierwsze mecze piątej rundy wiosennego splitu LCK 2018. O kolejne punkty powalczą między innymi SK telecom T1, KSV oraz kt Rolster.

Piąty tydzień zmagań zainaugurują SKT T1 oraz KONGDOO MONSTER. Choć po trzeciej kolejce można było zwątpić w szanse podopiecznych kkOmy na sukces w tym sezonie, wygrana z KSV ponownie zapaliła iskierkę nadziei w sercach fanów. Gorzej wygląda sytuacja ich dzisiejszych oponentów, którzy są o dwie lokaty niżej niż SKT T1.

Następnie czeka nas starcie drużyn z czołówki zestawienia – kt Rolster i KSV, zasiadających odpowiednio na 3. i 4. miejscu rankingu. Mimo wysokiej lokaty po mistrzach świata oraz wielokrotnych finalistach koreańskiej ligi można oczekiwać jeszcze lepszych rezultatów. Dzisiaj przekonamy się, która z tych dwóch ekip ma większe szanse na play-offy.

Prawdziwa bomba czeka nas jednak w sobotę około godziny 12:00. Wówczas rozgorzeje walka na szczycie między KING-ZONE DragonX oraz Afreeca Freecs. Choć w pierwszym meczu tych drużyn PraY i kompani pewnie wygrali z zespołem Spirita, obecni wiceliderzy zestawienia byli niemal bezbłędni w pozostałych spotkaniach pierwszych tygodni LCK i zasłużenie zasiadają na drugim miejscu. Czy mogą pokusić się o fotel lidera?

Harmonogram piątej kolejki LCK 2018 Spring Split:

Wtorek, 20 lutego
9:00 SK telecom T1 vs KONGDOO MONSTER Bo3
12:00 KSV vs kt Rolster Bo3
Środa, 21 lutego
9:00 Afreeca Freecs vs Jin Air GreenWings Bo3
12:00 MVP vs ROX Tigers Bo3
Czwartek, 22 lutego
9:00 bbq OLIVERS vs KING-ZONE DragonX Bo3
12:00 KONGDOO MONSTER vs KSV Bo3
Sobota, 24 lutego
9:00 ROX Tigers vs SK telecom T1 Bo3
12:00 KING-ZONE DragonX vs Afreeca Freecs Bo3
Niedziela, 25 lutego
9:00 Jin Air GreenWings vs kt Rolster Bo3
12:00 MVP vs bbq OLIVERS Bo3

Wszystkie mecze LCK 2018 Spring Split możecie obejrzeć z angielskim komentarzem pod tym adresem. Po więcej informacji na temat południowokoreańskich zmagań zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejny spadek Virtus.pro w rankingu HLTV. NEO i spółka tuż nad AGO

Słaba gra Virtus.pro kolejny raz miała negatywny wpływ na pozycję polskiej formacji w rankingu HLTV. Filip "NEO" Kubski i spółka znajdują się obecnie...