fot. ESL

Czas na ostatnie ćwierćfinały Pucharu Polski Cybersport w LoL-a!

Wczoraj zakończyły się polskie kwalifikacje do V4 Future Sports Festival, ale to nie koniec emocji związanych z rodzimymi rozgrywkami w League of Legends. Już dziś rozstrzygnięte zostaną ostatnie dwa ćwierćfinały w ramach Pucharu Polski Cybersport w LoL-a, w których zobaczymy m.in. Team DPD oraz Szatę Maga plus 6.

Na początek, o godzinie 18:00, zespół Jakuba „Kubona” Turewicza podejmie walkę z Fake Teamem. Team DPD zakwalifikował się już do 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski, ale mimo to jego ostatnie wyniki nie napawają zbytnio optymizmem. DPD wciąż jest bardzo niestabilne, lecz mimo wszystko wydaje się być murowanym faworytem tego pojedynku. Fake Team nie radzi sobie zbyt dobrze na polskiej scenie, a na dodatek parę dni temu uległ w finale piątych kwalifikacji do ESL MP właśnie Teamowi DPD.

W drugim ćwierćfinałowym meczu zobaczymy Szatę Maga plus 6 w starciu z Przyrodą. Drużyna Mateusza „Kikisa” Szkudlarka pokazała wczoraj kawał dobrego League of Legends w półfinale zamkniętych kwalifikacji do V4, a jej ogólna dyspozycja nieprzerwanie jest na bardzo wysokim poziomie. Biorąc pod uwagę doświadczenie i ostatnie wyniki obu formacji, trudno jest oczekiwać, że to Przyroda wywalczy sobie awans do półfinałów Pucharu Polski Cybersport.

Harmonogram dzisiejszych ćwierćfinałów Pucharu Polski Cybersport:

Wtorek, 20 lutego
Transmisja w ESL.TV Polska
18:00 Team DPD vs Fake Team Bo3
21:00 Szata Maga plus 6 vs Przyroda Bo3

Transmisja ze wszystkich spotkań w ramach Pucharu Polski Cybersport będzie dostępna na kanale ESL.TV Polska. Więcej informacji na temat rozgrywek znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESL One Katowice: Liquid i Vici ze zwycięstwami

Pierwsze mecze ESL One Katowice 2018 zakończone. W drabince wygranych grupy A pozostali Team Liquid oraz OG, którzy pokonali odpowiednio Effect i Vici...