fot. DreamHack/Adela Sznajder

AnJ powraca do Tricked

Tricked Esport dokonało pierwszej w tym roku zmiany w składzie. Szeregi duńskiej formacji zasilił bowiem Allan „AnJ” Jensen, dla którego jest to powrót do organizacji po niespełna dwóch latach. Jednocześnie 23-latek zakończył testy w North Academy.

Przez minione pół roku Jensen związany był z grającym za oceanem NRG Esports, wraz z którym miał okazję pokazać się na kilku wysokich rangą imprezach. W styczniu jednak zabrakło dla niego w USA miejsca, dlatego też postanowił on powrócić do ojczyzny, gdzie dołączyć do akademii North. Kilka tygodni temu dotarł z tą ekipą do półfinału Assembly Winter 2018, ale ostatecznie nie otrzymał stałego angażu.

Teraz AnJ powraca do Tricked, które ostatnimi czasy nie radziło sobie najlepiej. Duńczycy nawet na online’owych zawodach, z reguły obsadzonych mniej uznanymi formacjami, nie byli w stanie dotrzeć choćby do strefy pucharowej, więc zmiany były konieczne. Koniec końców ofiarą rozczarowujących rezultatów padł pozyskany w listopadzie Simon „snedker” Snedker, który wylądował na ławce rezerwowych.

Jestem niesamowicie podekscytowany faktem, że znowu będę mógł przywdziewać koszulkę Tricked – nie krył zadowolenia Jensen. – To właśnie tutaj rozpoczynałem moją zawodową karierę, dlatego też świetnie się składa, iż mogłem tu powrócić i kontynuować swoją podróż. Fantastycznie będzie spotkać się z moimi dawnymi kolegami z drużyny. Jestem gotowy rozpocząć wytężoną pracę, by przywrócić Tricked do światowej trzydziestki, a potem nawet wznieść się wyżej – dodał.

W tej sytuacji skład Tricked Esport prezentuje się następująco:

  • Peter „Inzta” Kragelund
  • Thomas „Ryxxo” Nielsen
  • Mads „Console” Skovby
  • Lucas „Lukki” Pilheden
  • Allan „AnJ” Jensen
  • Allan „Rejin” Petersen – trener
  • Simon „snedker” Snedker – rezerwa
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Virtus.pro byali

Niespodzianki nie było – Virtus.pro żegna się z SL i-League StarSeries Season 4

StarLadder i-League StarSeries Season 4 dla Virtus.pro już się zakończyło. Czwartego dnia zawodów polska formacja poniosła trzecią porażkę i bezpowrot...