Finały VR Challenger League podczas IEM Expo w Katowicach

VR Challenger League, czyli pierwsze na świecie esportowe rozgrywki VR, znajdują się już w decydującej fazie. Podczas katowickiego IEM Expo odbędą się finały tejże ligi w dwa popularne tytuły – The Unspoken oraz Echo Area.

Rozgrywki organizowane przez ESL we współpracy z firmą Intel oraz Oculus toczyły się zarówno online, jak i offline na dwóch kontynentach – w Ameryce Północnej oraz Europie. Najlepsi gracze występowali na Oculus Connect 4, ESL One Hamburg, IEM Oakland oraz DreamHack Winter. Na przestrzeni całego sezonu w puli nagród znalazło się 200 tysięcy dolarów.

Finały VR Challenger League odbędą się podczas drugiego na IEM Expo 3-4 marca. Na sobotę 3 marca zaplanowano rozgrywki The Unspoken, natomiast w niedzielę zmierzą się najlepsi zawodnicy Echo Area. W obu turniejach obowiązywać będzie drabinka podwójnej eliminacji. Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie ESL.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ostatnie miejsce w play-offach dla mousesports. C9 odpada w grupie

Ostatnie wolne miejsce w fazie pucharowej SL i-League StarSeries Season 4 trafiło w ręce zawodników mousesports. Zespół Martina "STYKO" Styka okazał s...