Liquid Miracle
fot. ESL/Adela Sznajder

Liquid eliminuje OpTic z ESL One Katowice 2018

Za nami ostatni mecz drugiego dnia zmagań ESL One Katowice 2018 powered by Intel. W meczu Teamu Liquid z OpTic Gaming lepsza okazała się ekipa MinD_ContRoLa, która po dwóch starciach w serii pokonała CC&C i kompanów. Tym samym OpTic pożegnało się z katowickim Majorem, natomiast Liquid już jutro powalczy z OG w finale drabinki przegranych grupy A.

Team Liquid 2:0 OpTic Gaming

W pierwszej potyczce triumfator The International 7 bez najmniejszych przeszkód rozprawił się z OpTic Gaming. Liquid zapewniło sobie pierwsze zwycięstwo w serii po zaledwie 26-minutowym spotkaniu. Aby przekonać się, jak miażdżąca była porażka OpTic, wystarczy spojrzeć na rezultat fragów po obydwu stronach. Zespół ppd zakończył mecz z zaledwie ośmioma zabójstwami, zaś Liquid przed destrukcją Starożytnego zdobyło 35 fragów.

Druga bitwa miała zupełnie inny przebieg. Tym razem to reprezentacji Ameryki Północnej jako pierwsi wyszli na prowadzenie i utrzymywali je przez zdecydowaną większość meczu. Gdy wydawało się, że OpTic wyrówna stan serii, w 34. minucie Liquid po walce o Nashora pokonało wszystkich rywali, a w przeciągu kilku kolejnych minut zdobyli baraki na środkowej i dolnej linii. W 40. minucie po utracie czwórki graczy, którzy nie mogli wykupić powrotu do gry, OpTic pozostało jedynie oddać zwycięstwo rywalom.


Mecz Liquid z OpTic był ostatnim zaplanowanym na dzień dzisiejszy. Kolejna dawka emocji rozpocznie się jutro o 12:00. Już w pierwszym meczu będziemy mogli obejrzeć Team Kinguin w akcji. Przez dzisiejszą porażkę nasi rodacy spadli do drabinki przegranych i o utrzymanie powalczą z Evil Geniuses. Pełną rozpiskę meczów ESL One Katowice 2018 znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Kinguin eL lisasH

ESL One Katowice: Kinguin przegrywa z Fnatic i spada do drabinki przegranych

Przed kilkoma minutami zakończyło się drugie starcie Teamu Kinguin w ESL One Katowice 2018 powered by Intel. Niestety, w pełni polski skład Doty 2 ule...