Hatchy

hatchy nowym trenerem Teamu Same Mordeczki. Zmiany na dolnej linii

Ponownie będziemy mieli okazję zobaczyć Adriana „hatchy’ego” Widerę w roli trenera. Polak poprowadzi Team Same Mordeczki, który za kilka tygodni rozpocznie walkę w 16. sezonie ESL Mistrzostw Polski. Ponadto w TSM dojdzie do zmian na dolnej alei. Nowym marksmanem formacji zostanie Damian „Lucker” Konefał. Na chwilę obecną nie wiadomo, kto ostatecznie obejmie rolę wspierającego. hatchy wyznał jedynie, że o miejsce w drużynie walczą trzy osoby. Ponadto dotychczasowy główny trener, Michał „Trufeel” Hurny obejmie rolę analityka.

Dołączenie hatchy’ego do Teamu Same Mordeczki nie oznacza jego rozstania z Teamem Kinguin. W dodanym wyżej wpisie polskiego szkoleniowca przyznał on, iż dostał pozwolenie od Kinguin na prowadzenie drużyny, o ile nie będzie ona powiązana z inną organizacją. Co więcej, niewykluczone jest, że Kinguin zdecyduje się zakontraktować zawodników TSM-u. Pewnym na chwilę obecną jest jedynie, iż hatchy ponownie będzie mógł wykazać się w roli trenera.

fot. Team Kinguin „Dłuższa przerwa zrobiła mi wiele dobrego, nabrałem perspektywy i mogłem pracować z grą „na sucho” analizując grę competitive. Czuję się równie zmotywowany jak rok temu, gdy razem z Team 1 wchodziliśmy do Team Kinguin. Dam z siebie wszystko i myślę, że za parę miesięcy naszą pracę będzie można ocenić dobrze. Początki jednak będą zapewne trudne, jak dla większości młodych drużyn. Wiem jednak, że każdy z tych graczy chciał bardzo pracować ze mną, a ja chcę równie mocno pracować z każdym z nich, a to liczy się dla mnie najbardziej.

Adrian „hatchy” Widera, nowy trener Teamu Same Mordeczki


Obecny skład Teamu Same Mordeczki
Marcin „Unknown” Kubicki
Karol „T4nky” Słomka
Mateusz „Matisław” Zagórski
Damian „Lucker” Konefał
TBA
Adrian „hatchy” Widera
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Team Dignitas i VivoKeyd wygrywają w meczach otwarcia Intel Challenge

Rozgrywki w ramach Intel Challenge Katowice 2018 możemy uznać za rozpoczęte. Pierwsze spotkania w grupie A zwyciężyły Team Dignitas oraz VivoKeyd. Ter...