Ninjas in Pyjamas otworzy sekcję Rainbow Six: Siege

Mimo że popularność Rainbow Six: Siege daleka jest od tej, którą na przestrzeni lat wypracował sobie Counter-Strike’a, to i tak fani produkcji Ubisoftu nie mają co narzekać. Produkcja i tak zyskała sobie sporo grono sympatyków, co z kolei miało wpływ na napływ kolejnych organizacji chętnych zainwestować w dedykowaną grze dywizję. Teraz do tego grona ma dołączyć również Ninjas in Pyjamas. Wedle doniesień, szwedzka organizacja już wkrótce ogłosi swój skład, choć plotki o ekspansji w kierunku Rainbow Six: Siege krążyły po scenie od kilku tygodni.

NiP od wielu lat kojarzony jest głównie z CS:GO, co nie zmienia faktu, że Szwedzi regularnie powiększają swoją listę płac. Kolejnym nowym nabytkiem skandynawskiej ekipy najprawdopodobniej będzie zespół Rainbow Six znany dotychczas jako Sno0ken Knows Esports Gaming. W drużynie znajdowało się trzech zawodników ze Szwecji, do których ma dołączyć Rasmus „REDGROOVE” Larsson. 20-latek do niedawna związany był jeszcze z ROOM FACTORY.

Ze składu Sno0ken Knows do NiP mają przejść Lars Malte „sno0ken” Ekström, Mattias Johannes „Renuilz” Nordebäck oraz Rickard „Secretly” Olofsson. Wyżej wymieniona trójka od dawna bierze udział w europejskich rozgrywkach Pro League. Na ten moment nie wiadomo jeszcze komu przypadnie w udziale ostatni wolny fotel. Doniesienia z wiarygodnych źródeł wspominają na razie tylko o czterech zawodnikach.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

G2 z zaproszeniem na DreamHack Masters Marseille 2018

Przyznano pierwsze zaproszenie na DreamHack Masters Marseille 2018. Organizatorzy zawodów postanowili nie kombinować zbytnio, dzięki czemu ich decyzją...