fot. ESL

SK Gaming z drużyną Rainbow Six: Siege

Rainbow Six: Siege stale powiększa swój zasięg. Tym razem na inwestycję w produkcję Ubisoftu zdecydowało się niemieckie SK Gaming, które zakontraktowało skład w przeszłości reprezentujący barwy FlipSid3 Tactics.

Północnoamerykański zespół przez ostatnich kilkanaście miesięcy związany był właśnie z FlipSid3, w barwach którego wystąpił m.in. na lanowych finałach Pro League Year 2 Season 1. Potem nastąpił jednak długi okres, w trakcie którego Kyle’a „Minta” Landera i jego kolegów próżno było szukać na bardziej prestiżowych LANach.

Pod koniec stycznia tego roku amerykańsko-kanadyjska piątka rozstała się z rodzimą organizacją. Wówczas nieznane był jeszcze jej przyszłe plany i dopiero miesiąc później jasnym stało się, iż zyska ona wsparcie możnego partnera w postaci właśnie SK Gaming.

Wiem, że nasi fani czekali na tę informację już od dłuższego czasu, dlatego też mamy tym większą przyjemność ogłosić nawiązanie współpracy z Ubisoftem oraz wejście na scenę Rainbow Six – przyznał Martin Marquardt, jeden z działaczy SK. – Wiemy, że dokonaliśmy dobrego wyboru w kwestii składu, którego trzon gra ze sobą już od dłuższego czasu, a który pozwoli nam bardziej zaangażować się w społeczność esportu w Ameryce Północnej – dodał.

Nowy skład SK Gaming prezentuje się następująco:

  • Kyle „Mint” Lander
  • Owen „Pojoman” Mitura
  • Matthew „Hotancold” Stevens
  • Adam „Adam” Ameiche
  • Sam „Jarvis” Jarvis
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

IEM Katowice: G2 Esports vs Fnatic – statystyki graczy

We Fnatic nikt już nie pamięta fatalnego występu na finałach StarLaddera. Szwedzka formacja dzięki dwóm wygranym na Intel Extreme Masters Katowice 201...